Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Félek a csóktól, mit tegyek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a csóktól, mit tegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés

21 evesen (4 eve) smaroltam eloszor, azota meg 2 lannyal, egyik se volt jo de utso annyira borzalmas volt,en annyira rossz voltam, hogy azóta rettegek a smarolastol:D

Egesz sok lanynak tetszem, meg amugy ismerkedessel nem is lenne baj, de tudom, hogy már elso talin illene smarolni es emiatt nem teszek semmit. Már ott tartok, hogy nem is merek rájuk nézni vagy mosolyogni, mert már arra odajönnek hozzám...


Az a bajom, hogy 25 vagyok es nem tudok smarolni, es ha ez kiderulne akkor luzernak hinnenek.


nem csak attól félek, hogy rosszul csokolok, de hogy az agyban is rossz vagyok és mivel még nem szexeltem szoval szuz vagyok, megint előjön, hogy vesztesnek tartanának, ha kiderülne.

De hogy árnyaljam a helyzetet, vagy 30-40 fiúval viszont rosszalkodtam már, ezalatt értsd szopás. többnyire én térdeltem, meg nekem pár fiu. De velük sem mertem smárolni...


Szóval mit tegyek?

Hogy oldjam fel a problémám?


AZért nem ismerkedem lányokkal, mert nem tudok smárolni és szexelni :D :D :D


a fiuzas azert konnyebb, mert azt amugy is titokban tolom

de ha lannyal ismerkednek, attol félnék, hogy elmondja mindenkinek mekkora szerencsetlen vagyok



heeeelp! :(



2019. máj. 14. 09:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
12%

Normális heteróknál nem így működik, hogy beszélsz valakivel, bejön kicsit aztán leszopod.


Te egy beteg deviáns ember vagy. Nincs mit tenni.

2019. máj. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

1. a csók nem egyenlő a smárolással. - miért? mert a csókban lélek is van, a smárolás pedig az élvezetről szól csupán.


Valószínűleg azért félsz, mert számodra a test a fontos, s valószínűleg azoknak is az volt, akikkel együtt voltál.


2. Gyakorlás - miért lenne ciki, ha valami nem megy még, hát gyakorolj. Ez csak akkor gáz, ha a másik nem szeret, hanem csak élvezkedni akar. Akkor nevetjük ki egymást, ha nem szeretjük a másikat.


3. Férfiakkal szexelsz inkább, mert félsz a nőktől? Jelzem, hogy ha nem kezded el gyorsan, akkor egyre jobban fogsz félni, Minden félelem, aminek utat engedünk, legyőz minket és megerősödik.


4. mi az, hogy "nem tudok smárolni meg szexelni? MEkkora egy baromság ez? Felfedezzük egymást, szeretjük egymást. Círogatunk, puszilgatunk, beszélgetünk, ölelkezünk, és megtörténik. Ez a lelkisége... lélek nélkül viszont tök mindegy mit csinálsz, mert sehogy nem lesz jó, és nem fog adni olyan kielégülést ,ami után igazán jó lesz tükörbe nézni.

2019. máj. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!