Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van olyan biszex nő ki kapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan biszex nő ki kapcsolatot akar férfivel mondjuk házasságot de természetesen nővel is akar lenni?

Figyelt kérdés
2019. jún. 2. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen!

Én mindenképpen egy férfi mellett szeretnék végül kikötni, és családot alapítani. Viszont előtte még nagyon vágyom egy igazi, komoly kapcsolatra egy nővel!

18/l

2019. jún. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

(Előző vagyok)

Ha viszont úgy érted, hogy a házasságon felül egy nővel lenni, az már egy nehezebb helyzet! Szerintem a hozzám hasonló beállítottságú embereknek szüksége van valamilyen szintű támogatásra mindkét térfélről! Számomra talán egy poliamorikus kapcsolat lenne az igazi megoldás, ahol két nő és egy férfi áll kaocsolatban, de sajnos ennek a működőképes kivitelezése a gyakorlatban igen nehézkes!

2019. jún. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2

Teljes mértékben megértelek. Hasonlóan érzek, mint te, annyi különbséggel, hogy én biszex férfi vagyok. Nekem a két férfi, egy nő felállás lenne a megoldás, hogy mindkét oldal támogatását érezhessem, de erre nem, vagy csak nagyon nehezen lehet társakat találni.

2019. jún. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!