Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Én még hàtulról szűz vagyok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én még hàtulról szűz vagyok! Milyen érzés ezt elveszteni? Lenne rá lehetőségem de félek tőle! Tehát aki már tudja! Írja le nekem!

Figyelt kérdés
2019. jún. 22. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Isteni érzés !!!
2019. jún. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nagyon jó érzés volt
2019. jún. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De én egy kicsit mégis félek tőle!Túl kell esni valahogyan rajta!A màsik làtni fogtok még !Írtam hogy fotót a fenekemről küldök csak ide nem tudom küldeni!Kaptam egy klubb címét oda felteszem!puszancs
2019. jún. 22. 21:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretnéd elveszteni a hátsó szüzességedet?

Hogy okulj, és tanulj, én egy szopás után vesztettem el. A partnerem, miután le és lucskosra szoptam, ellentmondást nem tűrően közölte, hogy megdug. Én meg, mert már régóta szerettem volna kipróbálni, hogy milyen érzés, engedtem neki. A behatolás volt egy kicsit kellemetlen, nem fájt, csak kellemetlen volt, aztán, mikor már bennem volt a cerkája, élveztem, hogy bennem van. Hogy mozogott ki, be, és a végén remegve ürítette a tárat a fenekembe.

Fejben döntsd el előbb, hogy akarod-e, vagy nem. Akkor menj bele, ha valóban akarod, akkor simán fog menni. Ha tartasz a fájdalomtól, használjátok síkosítót!

2019. jún. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Én is kíváncsi lennék rá.
2019. jún. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezen túl esni. De ha már így gondolod, akkor normális partnert keress és türelemmel, mert egy életre megutálod.
2020. febr. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!