Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért ítélnek el, csak mert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélnek el, csak mert nyitott vagyok szexuálisan?

Figyelt kérdés

Nem vagyok bolond, mindig védekezek! És például olyan barátnőim is elítélnek akik amúgy kapcsolatban megszakítással "védekeznek" de persze azt mondja mind, hogy az más, és én azért vagyok rossz példa mert több pasival is lefeküdtem már, meg voltak lányokkal is kalandjaim.


Most van egy barátom, aki szintén biszex, csak ő pasas, nagy álmom, hogy négyesben csináljuk, mert szeretném kipróbálni milyen a dupla behatolás, meg milyen egyszerre két pasit orálisan kielégíteni, párcserélni, meg ilyen dolgok.

Viszont nagyon rosszul érzem magam, mert mindenki akinek mesélek erről megvet, és utána rosszallóan néz rám, holott nekem ez teljesen élvezetes, és például sok nővel ellentétben én igenis szeretem ha a partnerem keményen megdolgoz. Az a legrosszabb, hogy emiatt már szinte egyetlen barátnőm sincs, mert mindegyik mindig próbálta megmagyarázni, hogy nekem is jobb volna ha csak egy sráccal kavarnék egy időben, és ha szerelemből szeretkeznék mert az más, de nem értik, hogy nekem az nem jelent annyit és szükségem van a vadabb szexre, és már teljesen kivagyok, mert tényleg mindenki azt mondja, hogy nem normális ahogy gondolkodom, és elegem van már ebből, pedig én csak boldog szeretnék lenni a saját kis vágyaimmal együtt, nem értem miért kell ítélkezni, és leszólni csak mert tudom mit akarok?!

És persze hiányzik egy barátnő akinek lehet mesélni, és akivel tapasztalatot tudunk cserélni.


Bocsánat kifakadtam már teljesen, de tényleg nagyon zavar, hogy megszólnak, pedig szerintem nincs velem baj, csak szeretek szexelni:) De nagyon rossz, hogy bűntudatot akarnak bennem kelteni.


Megéri ilyesmivel pszichológushoz menni? Mert már úgy érzem nem tudom feldolgozni ezt a fajta külső nyomást ami mindenhonnét érkezik.



2019. jún. 27. 11:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
6%
Életem nője lennél!
2019. jún. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem csodálom hogy bánt ,ez nem fair veled szemben. Egyáltalán nem durva amit akarsz és nem baj, ilyen vagy és kész . Nem mondom hogy zárd ki őket az életedből csak ne mond el az ilyen dolgaidat. Nyugodtan csináld és élj ahogy szeretnél,csak okosan amíg élvezed addig nincs baj. 🤗 l
2019. jún. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nem értem minek mondod el nekik ha fáj hogy itélkeznek meg nem értenek egyet ez van nekik is megvan asaját életfelfogásuk meg neked is nekik az a normális neked ez és kész nem kell rájuk eröltetni hogy a tiéd normális mert nekik nem az barátokról meg annyi hogy kell a közös érdeklődés a közös pontok és hogy olyanról beszélgessetek vgy cisnáljatok ami mindkettőtöket érdekel ha egy homoszexuális állandóan ameleg kalandjairól beszélgetne akármilyne jó barátok is voltunk elötte eltávolodnék mert nem érdekel és nekem mint heteró nem normális ezt mégcsak hallgatni se elítélni nem ítélném mert ki vagyok én de az emberek szoktak ítélkezni természetüknél fogva gyakran nem is tudatosan ezzel nem tudsz mit kezdeni keress hasonló életfelfogású embereket vagy legalábbis olyanokat akik nyitottak erre.
2019. jún. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Te szegény...
2019. jún. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

De nem érted hármas?

Én nem akarok senkit sem meggyőzni csak azt akarom, hogy elfogadjanak! Mert felhozzák a barátjukat és mesélnek, nyilván én is mesélek, és akkor meg megy a hüledezés, pedig nem is számolok be részletesen, csak ugye gyakran vagyok más pasival, és zavarja is őket vagy nem tudom, mert egyébként sok pasit megkapok szerencsére akit kinézek magamnak, lehet féltékenyek is, de ha nem is akkor is olyanokat mondanak, hogy baj van velem, meg kiskoromba ilyen meg olyan történhetett és ezért vagyok ILYEN. De milyen ilyen? Mintha nem lennék normális, mert máshogy tekintek a férfiakra mint ők és mert nincs szerelmem akinek amúgy meg lenyelem akkor is ha amúgy nem akarom, mert igazából sokan meg kapcsolatban saját magukat csapják be, szerintem meg ez nem normális, hogy annyira meg akarnak felelni!

2019. jún. 27. 12:47
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Nem ítéllek el, nálam jó lennél. Szeretem az ilyen nyitott szexualitású csajokat. 29/F
2019. jún. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi a privátokat, aranyosak vagytok!:) De pasikkal nem szeretnék beszélgetni, annak tudom mi lesz a vége:D

És ismerkedni sem szeretnék most, főleg nem online, nekem számít a külső.

2019. jún. 27. 12:49
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Én nem itellek el,mindenkinek van valamilyen szexuális aberrációja vagy,hogy fogalmazzák. Pl engem egyáltalán nem vonz,H egyszerre többen csináljuk,viszont engem vonz más ami miatt mondjuk te néznél rám furán. Nem vagyunk egyformál,ne szégyelld magad emiatt. Ha van partner akkor csináld
2019. jún. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy furán néznék rád bármi is a vágyad:)

Szerintem annál szuperebb minél inkább különbözőek vagyunk.

2019. jún. 27. 13:01
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A barátod is vevő lenne erre?
2019. jún. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!