Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért ítélnek el, csak mert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélnek el, csak mert nyitott vagyok szexuálisan?

Figyelt kérdés

Nem vagyok bolond, mindig védekezek! És például olyan barátnőim is elítélnek akik amúgy kapcsolatban megszakítással "védekeznek" de persze azt mondja mind, hogy az más, és én azért vagyok rossz példa mert több pasival is lefeküdtem már, meg voltak lányokkal is kalandjaim.


Most van egy barátom, aki szintén biszex, csak ő pasas, nagy álmom, hogy négyesben csináljuk, mert szeretném kipróbálni milyen a dupla behatolás, meg milyen egyszerre két pasit orálisan kielégíteni, párcserélni, meg ilyen dolgok.

Viszont nagyon rosszul érzem magam, mert mindenki akinek mesélek erről megvet, és utána rosszallóan néz rám, holott nekem ez teljesen élvezetes, és például sok nővel ellentétben én igenis szeretem ha a partnerem keményen megdolgoz. Az a legrosszabb, hogy emiatt már szinte egyetlen barátnőm sincs, mert mindegyik mindig próbálta megmagyarázni, hogy nekem is jobb volna ha csak egy sráccal kavarnék egy időben, és ha szerelemből szeretkeznék mert az más, de nem értik, hogy nekem az nem jelent annyit és szükségem van a vadabb szexre, és már teljesen kivagyok, mert tényleg mindenki azt mondja, hogy nem normális ahogy gondolkodom, és elegem van már ebből, pedig én csak boldog szeretnék lenni a saját kis vágyaimmal együtt, nem értem miért kell ítélkezni, és leszólni csak mert tudom mit akarok?!

És persze hiányzik egy barátnő akinek lehet mesélni, és akivel tapasztalatot tudunk cserélni.


Bocsánat kifakadtam már teljesen, de tényleg nagyon zavar, hogy megszólnak, pedig szerintem nincs velem baj, csak szeretek szexelni:) De nagyon rossz, hogy bűntudatot akarnak bennem kelteni.


Megéri ilyesmivel pszichológushoz menni? Mert már úgy érzem nem tudom feldolgozni ezt a fajta külső nyomást ami mindenhonnét érkezik.



2019. jún. 27. 11:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen, csak még nem találtunk olyan hapsit aki mindkettőnknek tetszene:D
2019. jún. 27. 13:18
 12/15 anonim ***** válasza:
82%

Ja, hát akkor nincs ebben semmi elítélendő...

De a barátnőiddel beszéld ezt meg, mert úgy látszik, nekik nem jön be :D Talán attól félnek, őket is invitálnád?

2019. jún. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nem hiszem:)

Eddig egy barátnőm volt akivel történtek dolgok:D de akkor ő kezdeményezett.

2019. jún. 27. 13:54
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

A 8-asnak teljesen igaza van.

Ha a barátaid is elmesélnék, hogy mit csinálnak az ágyban, miről fantáziálnak, tuti lenne közte legalább 1 dolog ami téged nem vonz, ergo te is ítélkezhetnél.


Magamból kiindulva.

Barátnőkkel mindig mi is beszélünk a sz-pásról, és hogy én szeretem csinálni, mindig furán néznek rám, meg azt mondják fúj, az gusztustalan.

Kérdem én, ha szeretem a párom és kívánom is, akkor ilyen téren miért undorodjak tőle?

Másrészt meg a barátnőim is ugyanúgy csinálják (vannak közös barátaink a párommal, ők is szoktam erről beszélni), sőt az egyik srác azt mondja, pont az ilyen "prűd" lányokat szereti felszedni, mert még le sem veszik az alszót, mert be is kapják :)

Szóval sok az álszent.

2019. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

"nyitott vagyok szexuálisan"

Milyen szép megfogalmazása a szajhának...

2019. jún. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!