Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem megy be tovább. Hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy be tovább. Hogyan próbálkozzunk?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nekem és a barátomnak az a problémánk, hogy nem akar öaszejönni a szex. Idáig kétszer próbálta betenni hosszas előjáték után, de egy bizonyos pont után nem megy tovább a pénisze. Ő is szűz és én is, pont a szűzhártyánál "akad" meg. Ami még fontos, hogy az ő pénisze sem teljesen kemény, mert izgul és fél, hogy fájdalmat okoz nekem, pedig én már sokszor beszéltem vele erről és próbáltam nyugtatni. Gumival próbáltuk, az nem zavarja őt egyáltalán, csak amikor a behatolásra kerül sor, akkor kicsit "puhul" , gondolom ezért nem tud a szűzhártyánál tovább jutni.

Misszionáriusba és lovaglóba probálkoztunk de sajnos nem sok sikerrel.

Ha van ötletetek hogy hogyan próbálkozzunk még, légyszi irjátok le, köszönöm előre is!

19L, 20F (1,5 éve vagyunk együtt)



2019. aug. 17. 23:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%

Hát a 14 cm pénisz fér csak be teljesen :)

Hát ekkora a méh.

2019. aug. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem megy tovább akkor nem megy. Így is lehet jó a szex.
2019. aug. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem gondoltál hogy lehet azért nem megy tovább mert ott a hüvelyed vége? Az sem barlangrendszer:D.

A szűzhártya meg azért nem olyan 'erős'hogy visszapattanjon a barátod. Lehet már át is szakadt. Vagy csak épphigy betolta a baráto

2019. aug. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szűzhártyánál? Biztos vagy te ebben? Mert az nincs túl mélyen. Mennyi ment be? Mert ha nem csak egy kicsit, akkor sanszos, hogy nincs tovább "utja".
2019. aug. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Valószinű én fogalmaztam pontatlanul. De akkor leírom...

Az ember lánya csak érzi látja, vagy tudja (gondolom) hogy szűz vagy sem. Mivel nem szakította át a szűzhártyám, gondolom még csak fog tovább menni. Nek volt bennem a pénisze, csak egy kicsit, kb 3 cm de éreztem volna ha át is szakítja...

Koszonom azért a válaszokat..

2019. aug. 17. 23:26
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

5 miket nem érzel...Volt nagy reccsenés is a szakadásnál?

Nekem nem volt ilyen intenzív, de oké.

Hát figyi, olyan nincs, hogy nem megy tovább, inkább csak olyan van, hogy fáj, és megy tovább.

2019. aug. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha izgul, esetleg egy kevésbé alkohol nem segítene?

Vagy petting során izgasd fel, amennyire csak tudod, és úgy ereszkedj bele!

2019. aug. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Amúgy (nem okoskodásból) csak megjegyzem nem attól leszel szűz hogy megvan-e még a szűzhártyád. Az átszakadhat maszturbálástól vagy nagyobb eséstől (sport pl )stb.
2019. aug. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen tudom, csak azért irtam így, mert az enyém megvan ,szóval látszik hogy ott van, ahogy eddig. Nem szakadt át, nem is volt hogy mert nem ment tovabb, mondom csak kb 3 cm ment be.
2019. aug. 17. 23:52
 10/17 A kérdező kommentje:
Szerintem az a baj, hogy nem volt elegge kemeny a penisze, csak azt nem tudom hogyan tudnank ezen segiteni. Sikosito segíthetne?
2019. aug. 17. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!