Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, hölgyek! Ti szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek! Ti szoktatok irigykedni nagymellű nőtársaitokra?

Figyelt kérdés
Meg szoktátok jó alaposan nézni az utcákon, bevásárlóközpontokban azokat a nőtársaitokat, akik gömbölyű és nem durván nagy, de szép látványosan domborodó keblekkel vannak megáldva?

2019. aug. 24. 18:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Bevallom elő szokott fordulni .szeretnék picit nagyobbat ,bár ettől még műtetni nem fogom :)
2019. aug. 25. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem érdekel más nők melle :D Az enyémek picik, de őket szeretem, és nem a nagy melltől lesz egy nő nőies.
2019. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Régebben irigykedtem, de mostmár örülök, hogy nincs túl nagy mellem. Rettenetesen kényelmetlen lehet azokat cipelni. No meg zavarna, hogy nem a szemembe néznének, hanem a melleimbe :)
2019. szept. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Meg.

Néha jó lenne nagyobb mellel (mondjuk cosplay miatt, vagy kivágott felsőkhöz), de nincs bajom a sajátommal. Teljesen megfelel az én alkatomhoz, ÉS formás, ami szerintem fontosabb.

2019. szept. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
51%

Srácok lányok, jegyezzétek már meg hogy egy igazi lányt nem a külseje vagy a melle tesz :D Szerintem én nagy mellű lánnyal össze se jönnék, mert akinek van az mutogatja is rendesen, minden fiu megbámulja.. Nekem nem valami insta hercegnőcske kell, hanem aki az én hercegnőm és nem magamutogató, meg flörtölget meg bulizik meg nem tudom.. Nem a külső tesz valakit szerethetővé, és attól mert egy lány "szép" (szép a mai világba egyenlőre bohócnak sminkelt haspólós bulizós k.va!) attól még szeretni és hűségesnek lenni nem fog tudni.

18f

2019. szept. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem csak jó alaposan megnézem hanem meg is fogom,és hangosan dicsérem....
2019. okt. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!