Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Más is úgy érzi, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is úgy érzi, hogy a lábfej egy intim testrész, és pont ezért nem akar mezítláb lenni (főleg, hogy annyi lábfétises van)? Szerintetek mi lehet ennek az érzésnek az oka?

Figyelt kérdés
Valahogy sose szeretem, ha látnak mezítláb, különsen a talpamat nem. Olvastam erről egy cikket is, hogy létezik ilyen, és látom, hogy más lányok is feszélyezve érzik magukat mezítláb (de nem azért, mert valami baj van a lábukkal, csak úgy általában). Különösen fiúk előtt érzem ezt. Van aki hasonlóan érez?

2019. szept. 8. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Igen, mert ezt a kérdést is egy férfi írta, aki lábfétises...
2019. szept. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
?
2019. szept. 8. 10:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem érzem úgy hogy intim testrész lenne, de tényleg nem igazán szeretek mezítláb lenni, meg azt, ha látnak így. Persze kibírom, csak azért van bennem egy ilyen érzés :)
2019. szept. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem látom ebben a dologban a problémát, meg nem is értek vele egyet, hogy jellemző lenne a feszélyezettség. Én kollégista vagyok, ahol szinte mind mezítláb vagyunk és senkinek sem jelent ez gondot.
2019. szept. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nincs ilyen problémám, utcán, emberek között se. Amúgy mindenkit más indít be, szerintem nincs olyan testrész, ami ne lenne valakinek a kedvence.
2019. szept. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
🤣🤣🤣🤣
2019. szept. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lábfétiseseknek akkor a nyár kánaán, mert sokan járnak papucsban, szandálban mezítláb és lehet nézni, otthon még ..rá?
2019. okt. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!