Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egyáltalán nem tetszik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ashely kérdése:

Egyáltalán nem tetszik a vaginám kinézete. Nagyon gondolkozom a plasztikáztatáson. Vajon megérné e?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú a klitoriszom, egyáltalán nem esztétikus.

Van akinek van tapasztalata plasztikai sebésszel?


2019. szept. 12. 08:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Nincs de szerintem hagyd olyannak amilyen most nem Nked kell nézegetni és ha oda kerülsz a partnerednek olyan mindegy lesz milyen az "arca" a puncidnak :)
2019. szept. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Nekünk férfiaknak ez nem szàmit. A nô a lényeg nem a punci😂. De ezt nagyon nem akarjàtok megérteni. Semmit nem tudtok a férfiakról.
2019. szept. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Látatlanban nehéz megmondani.
2019. szept. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy olyan rosszul néz ki.
2019. szept. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Látva tudnám megmondani az őszinte véleményemet :).
2019. szept. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem is látni a vaginácskád alapból Eshelike.
2019. szept. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet.
2019. szept. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem se tetszik a vaginád.
2019. szept. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 érdeklődő35 ***** válasza:
Még ha a nagyajkakat írtad volna. Arra még azt mondom, hogy ha neked annyira zavaró, hogy miatta nem tudod magad elengedni, és élvezni, akkor elfogadható indok. De a klitorisz, mint érző idegekkel teli, az élvezetet okozó szerv megplaszrikázása szerintem teljesen rossz gondolat.
2019. szept. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen , én is pont erre gondoltam, mármint a klitorisznak nagy szerepe van az orgazmusban és az ingerek átvitelében, nem tudom, hogy ez szóba jöhet- e egyáltalán. Érdeklődj megfelelő plasztikai sebésztől.
2019. szept. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!