Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Egyéb kérdések

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szifilisz általános vizsgálatkor is kiderülhet, láthatja a doki?

Sokat olvastam utána nem volt tünetem erre de lehet, hogy tünetmentes...

Évente járok dokihoz, többször volt méhnyakrák szűrésem is, a doki mondta volna ha lát valamit?

Keress kérdéseket hasonló témákban: nőgyógyász, szifilisz, vizsgálat, méhnyakrák, betegség, STD

szept. 12. 16:44  Privát üzenet  

A válasz
Ha jól látható tünetei vannak akkor igen, látnia kellene a nőgyógyászodnak. Nem biztos, hogy szifilisz, kérj kenetvételt.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont szept. 12. 16:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Volt már valakivel olyan hogy a doki azt mondta neki vizsgálatkor hogy úgy néz ki terhes és ultrahangra várni kellett ott meg kiderült hogy nem az?
Ha a nőgyógyásznál vizsgálatkór felizgulok azt látja a doki?
Magzatvíz szivárgást észreveszi a doki méhszáj vizsgálatkor?
A 19 héttől milyen vizsgálatok vannak? A méhszáj állapotát minden vizsgálatkor megnézi a doki?
Ha a méhfal vmi miatt károsodik, azt látja a doki a vizsgálaton (hüvelyi uh-n, vagy sima vizsgálatkor)?
Holnap megyek nődokihoz. Ha ma este együtt leszünk a párommal, akkor a holnapi vizsgálatkor a doki valamiből tudni fogja hogy én előző este szexuális életet éltem?! Nem gáz úgy...

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!