Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Egyéb kérdések

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Atlagosan mennyire “adja be a derekat” a kozepkoru ferfi reteg bulikban, koncerten ilyesmi helyen a fiatal lanyoknak ha szep?

Es a ferfi sem egy lecsuszott kieheztetett perverz. Hanem a normalis reteg

Keress kérdéseket hasonló témákban: szex, férfi, középkorú, disco, buli, koncert, fiatal, lány, alkalmi

szept. 12. 17:57  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Százalékos statisztikát szeretnél, vagy jósoljak neked üveggömbből..??

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/18Időpont szept. 12. 17:59 Privát üzenet

Amennyire buli, koncert nélkül is "beadná a derekát" nem azon múlik hogy hol van, akiben megvan az affinitás a félrelépére az félrelép bárhol.

Ha ilyen korosztályra "pályázol" akkor a bulinak, koncertnek csak annyi előnye van, hogy sokan vannak és van némi alkohol - azaz több ember = több potenciális partner.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/18Időpont szept. 12. 18:00 Privát üzenet
Ha én lennék ott sajna 100% hogy végem lenne egy szép csajszitól!

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/18Időpont szept. 12. 18:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Normalis valaszokat, tapasztalatokat es a kriteriumnak megfelelo ember velemenyet varom

# 4/18Időpont szept. 12. 18:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Egyebkent 19/L

Ilyenkor nem gondoljak azt hogy meg fiatal vagy ha fiatalabbnak nez ki hogy meg szinte csak iskolas. Nem “taszito”?

Meg hogy apja lehetne?

# 5/18Időpont szept. 12. 18:03 Privát üzenet
Nagyon helyzetfüggő. Sok középkorú pasi el se hiszi, észre se veszi, ha egy fiatal lány flörtöl vele. Én 29 vagyok de van, hogy hazafelé a haverom világosít fel, hogy a 17 éves lány flörtölt velem :D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/18Időpont szept. 12. 18:04 Privát üzenet

Szoktam csajozni bulikban, de nem én adom be a derekam a fiatal lányoknak, ilyen még nem volt, nekem adják be ílők...

46/f

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/18Időpont szept. 12. 18:05 Privát üzenet
19 éves lányok feszesek, sima a bőrük, nekem speciel az jut róluk eszembe, hogy nyami... Mint egy édes süti... Dehogy taszít...sőt..

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/18Időpont szept. 12. 18:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Es ha igazabol 16?

Vagy 19 de fiatalbbnak nez ki?

Szivesen fogadjak az ilyen ferfiak a nyomulast toluk, ha ok kezdik?

# 9/18Időpont szept. 12. 18:09 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Imponalo ha egy fiatal lány érdeklődik utána és a hiuságának is jót tesz!

Szóval ha mar egy picit is bejön a fiatal csajszi nyert ügye van!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/18Időpont szept. 12. 18:14 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Létezik ilyen? Szerintetek?
Miért izgat 40+ os markans ferfival szexelni? Apakomlexus is lehet? Ilyen koru ferfiakat mennyire es miert erdeklik a fiatal lanyok?
Mert szeretik, vagy elonyben reszesitik a kozepkoru vagy idosodo ferfiakat a fiatal nok? Es nem a kullemre es gazdagsagra gondolok csak. Talan a stilus, a tapaszalat? Erettseg?...
Fiatal férfi-kozépkoru no kapcsolatrol véleményetek?
Csupan elméleti sikon érdekel- egy kozépkoru férfi, ha hoditasrol van szo, csak és kizarolag fiatal csajokat fog kergetni?
Miert van az, hogy a kozepkoru ferfiak egyszercsak " meghulyulnek" es a fiatal csajokat kezdik hajkuraszni? Raadasul szinte mindegyik?!

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!