Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Atlagosan mennyire “adja be a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Atlagosan mennyire “adja be a derekat” a kozepkoru ferfi reteg bulikban, koncerten ilyesmi helyen a fiatal lanyoknak ha szep?

Figyelt kérdés
Es a ferfi sem egy lecsuszott kieheztetett perverz. Hanem a normalis reteg

2019. szept. 12. 17:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Százalékos statisztikát szeretnél, vagy jósoljak neked üveggömbből..??
2019. szept. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Amennyire buli, koncert nélkül is "beadná a derekát" nem azon múlik hogy hol van, akiben megvan az affinitás a félrelépére az félrelép bárhol.

Ha ilyen korosztályra "pályázol" akkor a bulinak, koncertnek csak annyi előnye van, hogy sokan vannak és van némi alkohol - azaz több ember = több potenciális partner.

2019. szept. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%
Ha én lennék ott sajna 100% hogy végem lenne egy szép csajszitól!
2019. szept. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Normalis valaszokat, tapasztalatokat es a kriteriumnak megfelelo ember velemenyet varom
2019. szept. 12. 18:01
 5/19 A kérdező kommentje:

Egyebkent 19/L


Ilyenkor nem gondoljak azt hogy meg fiatal vagy ha fiatalabbnak nez ki hogy meg szinte csak iskolas. Nem “taszito”?

Meg hogy apja lehetne?

2019. szept. 12. 18:03
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon helyzetfüggő. Sok középkorú pasi el se hiszi, észre se veszi, ha egy fiatal lány flörtöl vele. Én 29 vagyok de van, hogy hazafelé a haverom világosít fel, hogy a 17 éves lány flörtölt velem :D
2019. szept. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%

Szoktam csajozni bulikban, de nem én adom be a derekam a fiatal lányoknak, ilyen még nem volt, nekem adják be ílők...

46/f

2019. szept. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
19 éves lányok feszesek, sima a bőrük, nekem speciel az jut róluk eszembe, hogy nyami... Mint egy édes süti... Dehogy taszít...sőt..
2019. szept. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Es ha igazabol 16?

Vagy 19 de fiatalbbnak nez ki?

Szivesen fogadjak az ilyen ferfiak a nyomulast toluk, ha ok kezdik?

2019. szept. 12. 18:09
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Imponalo ha egy fiatal lány érdeklődik utána és a hiuságának is jót tesz!

Szóval ha mar egy picit is bejön a fiatal csajszi nyert ügye van!

2019. szept. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!