Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Atlagosan mennyire “adja be a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Atlagosan mennyire “adja be a derekat” a kozepkoru ferfi reteg bulikban, koncerten ilyesmi helyen a fiatal lanyoknak ha szep?

Figyelt kérdés
Es a ferfi sem egy lecsuszott kieheztetett perverz. Hanem a normalis reteg

2019. szept. 12. 17:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
#9! Kölcsönös szimpátia esetén én örülnék neki! F.
2019. szept. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%
Magamból kiindulva elég könnyen, föleg ha 15-19 éves a lány, sokkal könnyebb dolga van mint mondjuk 21+ felettinek
2019. szept. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Most a nyáron egy koncerten egy lány megkért, hogy vegyem a nyakamba, egyáltalán nem tetszett külsőre, de hát buli, aztán amikor már előttem táncolt és deréktájékon mindent megfogdosott, tánc közben, akkor már örültem, hogy nem ittam túl sokat :D De ha tetszett volna, simán hazavittem volna utána :D


25

2019. szept. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

25 az meg nem idos

Inkabb ilyen 38+ gondoltam

2019. szept. 12. 19:57
 15/19 anonim ***** válasza:

Én 42 vagyok, férfi. Nem modell alkat, s nem is szexhiányos.

A kérdésedre válaszolva ha rámmozdulnál - és az asszony nincs a közelben, s biztos lennék abban, hogy titok marad a dolog - simán levarrnálak. HA (!!) jó csaj vagy.

2019. szept. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell hogy szép legyen, csak intelligens ha kitartó akkor beadja
2019. szept. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
En 38 vagyok. Sajnos én is simána el tudnám képzelni. Most is van egy 23 eves szeretőm. Buli sem kell hozzá, de valami fesztiválon meg aztan 100 szazalek, hogy lenne valami.
2019. szept. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

29 éves koromban összejöttem egy buliban egy csajjal (egyéjszakás), kivittem a kocsiba, megtörtént a dolog, egyáltalán nem volt szűz, vagy ártatlan a kiscsaj, kis vadmacska volt, amúgy fejlett volt a csaj minden tekintetben, én azt hittem 18-19, megkerdeztem. Találkozunk e még, erre azt mondja, a faterja meg is ölne, ha meglátna... Mondom miért mennyi idős vagy?

-15...

Azóta elkerem a csajok személyiét minden egyéjszakásnál :D... De tényleg elkérem.

38/f

2019. szept. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene egy ilyen szitú! F/40+.
2019. nov. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!