Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vallásos neveltetésű gyerekek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vallásos neveltetésű gyerekek hogy bírják ki hogy nem nyulnak magukhoz, olyan esetbe ahol a vallás ezt tiltja?

Figyelt kérdés
Vagy hogyan akadályozzák meg hogy megtegyék? Egyátalán nem káros ez nekik?

2019. szept. 17. 20:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
Le lettem pontozva mert 19 éves lány létemre nem masztizok? Azigen.. :D
2019. szept. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ilyen ismerősöm, ő néha csinalja(mert néha tényleg “muszáj”), de utána nagyon rosszul érzi magát ettől és megy is gyónni. Szerintem szörnyű dolog így felnevelni egy gyereket... bár szerintem ez az egész vallás dolog szörnyű...
2019. okt. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Képmutatóak ahogy az egész vallás is az

Verik ők is csak titokban

Vizet prédikálnak közben meg bort isznak

2019. okt. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%

Néhány szuper módszerem van. Sikerült annyira elűznöm, hogy már vissza se jön. Ha mást nem is, legalább az 1-est és a 4-est ajánlom.

1. Nem egy ellenfél

Jézus a Szentlélektől eltelve elment a Jordántól, s a Lélek ösztönzésére a pusztába vonult negyven napra. Itt megkísértette az ördög. Ezekben a napokban nem evett semmit sem, de végül is megéhezett. Ekkor így szólt hozzá az ördög: „Ha Isten Fia vagy, mondd ennek a kőnek, hogy váljék kenyérré!” De Jézus ezt felelte: „Írva van, nemcsak kenyérrel él az ember.” Erre az ördög fölvezette egy magas hegyre, és egy szempillantás alatt megmutatta neki a földkerekség minden országát. „Mindezt a hatalmat és dicsőséget neked adom – mondta –, mert hisz én kaptam meg, és annak adom, akinek akarom. Ha leborulva hódolsz előttem, az mind a tied lesz.” Jézus elutasította: „Írva van: Uradat, Istenedet imádd és csak neki szolgálj!” Ekkor Jeruzsálembe vitte, a templom párkányára állította és így szólt: „Ha Isten Fia vagy, vesd le magad innét! Hisz írva van: Angyalainak parancsolta felőled, hogy oltalmazzanak; és: Kezükön hordoznak majd, nehogy kőbe üsd a lábad.” De Jézus ezt válaszolta: „Az is írva van: Ne kísértsd Uradat, Istenedet!” Miután az ördög minden kísértést végbevitt, egy időre elhagyta Jézust.

Lukács 4:1-13

Mikor Jézus megkísértetett nem kerülte el a kísértést, nem zárkózott el előle, figyelembe vette, és szembenézett vele. Meghallgatta és józan maradt. Igazából semmi rossznak sincs hatalma fölöttünk, ha mi nem adunk neki. Akkor is hatalmat adunk, ha elzárkózunk előle vagy nem vesszük figyelembe, mert nagyobbnak tartjuk magunknál. És ha nagyobbnak tartjuk magunknál, hatalma van felettünk. Tudván ezt az ember szembenézhet vele, hiszen nincs hatalma felettünk.

Intelek titeket: a Lélek szerint éljetek, és a test kívánságát ne teljesítsétek. Mert a test kívánsága a Lélek ellen tör, a Léleké pedig a test ellen, ezek viaskodnak egymással, hogy ne azt tegyétek, amit szeretnétek. Ha pedig a Lélek vezet titeket, nem vagytok a törvény uralma alatt.

Galata levél 5:16-18

Ha a Lélek vezet minket, nem a szabály, hogy "nem szabad" fog vezetni minket, hanem magunktól nem akarunk.

2. Használd fel!

Ha valaki pedig unalomból teszi, mert nincs más dolga, menjen keressen egy hobbit, tanuljon, alkosson valami gyönyörűt. Akár ebből a kívánságból is születhetnek igazán híres festmények. Ha nem tudjuk elfojtani, alkossunk belőle valamit.

3. Ne maradj egyedül vele.

Még egy másik módszer. Van a te házad. Ha beengedted rajta ezt a gondolatot, nem baj, ne foglalkozz vele annyit. Engedj be mellé mást is, és foglalkozz azokkal, ez pedig csöndben kimegy az ajtón.

4. Lelkizz!

Biztos láttál már embereket, akik mindegy mennyire zavarba ejtő helyzetben voltak, ők akkor sem izgultak fel, mert nem testi szemekkel nézték, hanem a lelki szemükkel néztek, lélekként gondoltak a másikra, nem pedig testként testet láttak. A lelki gondolat megöli a testit(test gondolata a halálra akar vinni). Tehát mégegy szuper mód az, hogy lelkizz.


5. Adj hálát!

Hidd el, ha őszintén kibeszéled a lelkedet, és hálás vagy azért a "kevés" jóért, ami ért téged, ha más nem, hogy láthatsz színeket, eget, madarakat, állatokat, hallhatsz zenét, hangokat, érezheted a finom illatokat és ízeket, kaphatsz meleget és hideget is, van tested, ami egy agyag és erőssé, széppé átformálhatod, csak rajtad múlik, mivé lesz az Életed. Isten tudja, hogy mi lehetsz, milyen nagy dolgokra vagy képes, hol a helyed. Nem akar irányítani, csak meg akar óvni attól, hogy felesleges utakat járj, hogy kirabolják az időd, hogy a gondolataidat beszennyezzék felesleges dolgokkal és ne csináld azt, amit tényleg szeretnél. Ha te egy repülőben ülsz és látod, hogy egy őz a szakadék felé menekül, hogyan fordítod meg?

2019. okt. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

24 - no, ezen is túl vagyunk...

Beigazolódott hogy nem nekem való ez a vallás.

A test boldoggá teszi a lelket - és ezért mindent meg is teszek.

Ha a test örömei bűnös élethez vezetnének, akkor az Úr úgy teremtett volna meg minket, hogy csak az utódnemzéskor szexeljünk, mint a legtöbb állat.

Mivel az Úr hatalmas bölcsességében bűnös dolgot nem teremt, ezért az önmegtartóztatás egy felesleges téveszme, vélhetően az öreg (és impotens) papok találták ki irigységükben...

A teremtő bölcs, és nem hibázott, csak félremagyarázzák folyamatosan.

2019. okt. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!