Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Egyéb kérdések

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Van olyan fiu akit zavar ha mindig csak o keresi a lanyt?

Van egy srac akivel talizgatunk egy ideje, de legutobb lemondott egy programot es azota alig beszelunk. Eddig mindig csak o irt szinte. Azt hittem le akar koptatni, ezert nem irtam neki es 4napog nem beszeltunk, de hianyzott es rairtam hogy mizu.. mire azt irta “vegre eszedbe jutottam”. En azt hittem a fiukat nem zavarja ha mindig csak ok irnak

okt. 10. 04:41  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
A kérdező kommentje:

Lehet regimodi vagyok, de sztem a fiu dolga keresni a csajt.

# 1/16Időpont okt. 10. 04:41 Privát üzenet

Ezek szerint ő nem ilyen. Akkor írj neki nyugodtan :)

Vagy keress olyat, aki úgy gondolja szintén, ahogy te ;)

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/16Időpont okt. 10. 05:07 Privát üzenet
Ha nem keresed sose azzal azt uzened neki hogy leszarod

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/16Időpont okt. 10. 05:22 Privát üzenet
Lehet,hogy ő nem régimódi.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/16Időpont okt. 10. 05:34 Privát üzenet
Igen, mi fiúk szeretünk írni és aktívnak lenni de néha nagyon igényeljük hogy a csak is kezdeményezzen. Főleg akkor amikor azt érezzük hogy egyoldalú a közeledés. Szóval néha írj te is mert jólesik

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/16Időpont okt. 10. 05:54 Privát üzenet
Igen van 👋

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/16Időpont okt. 10. 06:33 Privát üzenet
Megunta és nem irt. Próbára tett vajongondolsz-e rá. Írj neki.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/16Időpont okt. 10. 06:34 Privát üzenet

Ja.

Engem zavar :D

milyen már az.. mintha ő tökre nem is akarná. meg amúgy se vagyok kutya, hogy én menjek állandóan utána.

Nem szeretem amikor a szexszel kapcsolatban is ez van, hogy úgy állítják be mintha csak a pasik akarnák.. a túrót. kell a nőnek is, szóval mondják csak ki szépen, tegyenek érte ők is.

Én az egyenlőségben hiszek:)

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/16Időpont okt. 10. 06:35 Privát üzenet

Szerintem picit tévedésben vagy :)

Az egy dolog, hogy felénk az elvárás, hogy kezdeményezzünk, de ha már talizgattok és ezzel együtt is csak ő keres, joggal fogja azt érezni, hogy nem érdekek téged.

Én is ilyen vagyok, bár nem csak a lányokkal, hanem alapon ismerősökkel, akikkel korábban jóban voltunk.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/16Időpont okt. 10. 06:40 Privát üzenet
Noren1989 nevű felhasználó válasza:

Hàt bogaram...az ismerkedés alapja a kölcsönös érdeklődés. Te nem érdeklődsz, ergo ez nem ismerkedés, csak szerencsétlen produkàlja magàt, hogy egyàltalàn hozzàszólj.

Javaslom gondold àt. És inkàbb írj neki valami ordasnagy kamut, hogy miértisnem folytatjàtok.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/16Időpont okt. 10. 06:55 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Két éve tetszett meg az egyik iskola társam, de ő csak megfektetne semmi több, állandoan keresi a tekintetben és a figyelmem teljesen össze zavar próbálok nem foglalkozni vele de...
Annyira zavar, hogy a párom mindenben a kedvem keresi. Reggel ágyba hozza a kávét, értem jön a munkahelyemre, este megengedi a fürdővizemet, meg ágyaz. Hogy állíthatnám le anélkül, hogy megbántanám?
Mit csináljak ha szerelmes vagyok egy srácba és nem merrem neki elmondani? ő meg össze zavar mert van amikor bámul meg rám mosolyog de a társaságomat nem keresi meg nem nagyon...
Elég tanácstalan vagyok. Nem telik el nap, hogy ne gondolnák egy nem olyan régi barátnőmre. A lány még mindig keresi a társaságom, (iwiw üzenetek, sms) de mégis inkább baráti...
A barátom exe mai napig keresi a barátomat. Mit tegyek? Nagyon zavar. Volt/vagy van valaki ilyen helyzetben?
Most apámmal mit tehetnénk? Naponta megiszik 2 l sört, ez anyut és engem nagyon zavar, mit lehetne tenni, ha megmondjuk, mert ő keresi a pénzt

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!