Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan fiu akit zavar ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiu akit zavar ha mindig csak o keresi a lanyt?

Figyelt kérdés
Van egy srac akivel talizgatunk egy ideje, de legutobb lemondott egy programot es azota alig beszelunk. Eddig mindig csak o irt szinte. Azt hittem le akar koptatni, ezert nem irtam neki es 4napog nem beszeltunk, de hianyzott es rairtam hogy mizu.. mire azt irta “vegre eszedbe jutottam”. En azt hittem a fiukat nem zavarja ha mindig csak ok irnak
2019. okt. 10. 04:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Milyen hülye kérdéd ez b+ ?

Persze hogy mindenkit zavar.

Férfi dolga megtenni az első lépéseket, de utána ha nem keres a csaj ott nem kölcsönös az érdeklődés.

2019. okt. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Lazy Lover ***** válasza:
67%
Èn utàlom hogy mindig nekem kell írni teperni a csajok utàn ha valamit akar írjon màr õ is
2019. okt. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolatban ami KÉT emberről szól miért csak az egyiknek kéne folyton rohannia a másik után, aki csak ilyenkor hajlandó kegyesen szóba állni vele? Ez nem régimódiság hanem önzőség és játszmázás.
2019. okt. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Bár nem ez a fő téma, de engem a "mizu" is kikergetne a világból, mert egy hülye, értelmetlen álkérdés, amire nem lehet semmit válaszolni, és az derül ki belőle, hogy nem is érdekled a másikat, mert nem tudsz valósat kérdezni. Szerencsére nekem értelmes barátnőm van, és még soha eszébe sem jutott ilyen hülyeséget kérdezni :D


Amúgy persze, kölcsönösségnek kéne lennie, ahogy már korábban is leírták.

2019. okt. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 October15 ***** válasza:
Persze minket pasikat nem zavar ha a csaj le se szar és kb az is fontosabb elfoglaltság hogy nézze ahogy nő a kibeqrt fű. :D Tök logikus..... XD
2019. okt. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
43%
Elvileg egyenjogúság van, nyugodtan írj rá, nem kell visszafogni az érzéseid csak azért mert nő vagy.
2019. okt. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!