Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos a barátnőm kiakadása?

Figyelt kérdés
Nagyon fáradt voltam már. Napok óta rengeteget dolgozok. Kicsit stresszes is a mostani időszakom. A barátnőm mindenkép rá akart venni a szexre. Próbáltam lebeszélni róla hogy most nagyon fáradt vagyok, de nem hagyta. Szex közben pedig véletlenül bealudtam és most haragszik rám emiatt. Szerintetek ez jogos?

2020. febr. 27. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Hogy lehet bealudni közben?
2020. febr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Csicuki ***** válasza:
84%
Amíg ő ezt sértésnek veszi addig ha jogos ha nem jogos ki kell valamit találnod, hogy sex is legyen menjen a munka is de ő is megérthetne téged természetesen. Próbálj vele beszélni erről. A legjobbakkal is megesik az ilyen ha fáradtak.
2020. febr. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon fáradt voltam és nem is volt hozzá sok kedvem ezért bealudtam. Nem bírtam fent maradni.
2020. febr. 27. 10:08
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Velem is előfordult már olyan hogy miközben kényeztetett a párom bealudtam. Mondjuk előtte majd 24 órát ébren voltam.

Szerintem nem jogos, mert felhívtad a figyelmét.

41F

2020. febr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elmegy a picsàba az ilyen ribnc. Nem a szex a legfontosabb dolog az életben.
2020. febr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jogos. Szoltal neki, vessen magára....!
2020. febr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Kicsit fordítva ül a lovon a barátnőd...
2020. febr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

nem jogos, a lányok sajnos teljesen elhiszik azt, amit a társadalom "tanít", hogy a pasi mindig kapható a szexre, csak csettinteni kell és nagyon nagyon meg tudnak sértődni, magukat hibáztatják.

Ez olyan tévhit mint a nagyobb farok = garantáltan jobb szex.


Én is voltam hasonló szituban, egyszerűen a csajok néha nem értik meg, hogy nem megy, mert hulla vagy és nem is fogjátok élvezni, szóval semmi értelme.


Persze fordítva is igaz, de ott legalább be lehet fejezni... Ha a csaj bealszik, attól még lehet a pasi be tudja fejezni, de ha a pasi bealszik, akkor nem lesz kemény farok.

2020. febr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennek nincs koze a szexhez. Barmi mas dologgal kapcsolatban is, az empatia teljes hianya. Es megsertodni akkor, amikor mar eleve onzo es nem megerto volt a masikkal szemben.
2020. febr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a #9-es írja, nem jogos a barátnőd kiakadása és a fő gond az empátia, a másik megértésének hiánya. Ha ez sűrűn előfordul (más területeken is) akkor legjobban úgy jársz ha elkezdesz gondolkodni a kapcsolat lezárásán.
2020. febr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!