Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek jogos a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos a párom kiakadása? Lent

Figyelt kérdés

Lesz ma egy másfél órás céges csapatépítés munkaidő után. 5 órára fogok hazaérni és 6 órakor indul a vonatom amivel hazamegyek vidékre a szüleimhez.


Barátnőm erre felkapta a vizet, hogy épphogy lepakolok már megyek is el tőle. Nem állok ki a véleményemért, mert volt egy szavazás hogy mikor legyen ez a kis munkahelyi program, többieknek jobb volt a péntek, így az lett.


Hozzáteszem nekem is jó az időpont, csak éppen nem lesz időm utána otthon másfél órát ajnározni a páromat.


Ez már sokadik ilyen eset, hogy én ahhoz igazítsam a munkabeosztásom, hogy ő mikor van otthon, akkor menjek el edzeni ha ő dolgozik, máskor ne!


Én azt érzem, hogy megsértődött azért, mert távol leszek tőle 2 napig, és az előző napon pedig nem vele vagyok egész nap, hanem egy évben egyszeri céges csapatépítésre megyek.


22F 20L


Két éve együtt, 4 hónapja közös albérlet.


2019. okt. 25. 09:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Te kezdtél éretlen, hisztis kislánnyal, viseld is érte a következményeket.
2019. okt. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

Világtalannak tűnik,nem fogja fel a helyzetet,hogy a csapatépítő ,,ajánlott" mint annó a KISZ tagság az egyetemi felvételihez.

Karriered múllik rajta teljesen meg az életetek IS,az albit miből fizetitek erre nem gondol?

Hogy a pénzt valakinek elő is kell teremteni,ez kötelezettségekkel jár.

Ha ezt nem fogja fel meg nem támogat éa hőbörög én elgondolkodnék a szakításon.

2019. okt. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
2 éve együtt vagytok, az nem merült fel, h a szüleidet együtt làtogassàtok meg?
2019. okt. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Erre is volt példa, együtt szoktunk menni, viszont most úgy volt, hogy ő is hazamegy az övéihez. Aztán végül nem lett belőle semmi, és beírta magát dolgozni.
2019. okt. 25. 10:13
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Gondolom nem az első eset hogy ilyesmin hisztizik. Az elsőnél meg kellett volna húzni a vonalat, vázolni neki hogy ez nem normális amit csinál... Ő tulajdonképpen szerintem nincs tisztában azzal mennyire irreális dolgon hisztizik.

Beszélgess el vele komolyan, mert meg fogja keseríteni az életed

2019. okt. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
De ha így beszélsz róla, hogy ajnározni kell, akkor mi tart titeket össze?
2019. okt. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az hogy szeretem, csak felhúzott most.
2019. okt. 25. 10:52
 8/13 piroska és a farkas ***** válasza:
31%
Figyelj, lehet neki is rossz napja, lehet, h készült arra, h Veled lehessen, vàgyott rà, és most szomorú. Ennyi az egész, h szomorú. Nem kell rögtön arra gondolni, h hisztis, uralkodik, irànyít, stb, lehet, h egyszerűen csak nem tudja most jól kezelni a csalódottsàgàt. Vasàrnap is dolgozik? Ha igen, és nem estig, siess hozzà haza, menj elé/ érte, làssa, h neked is fontos az együtt töltött idő.
2019. okt. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod, hogy nem jogos a kiadása. Azt ajánlom tanulj meg kiállni magadèrt. Nem kell főt hajtani előtte, mert bevágja a harci durcát. Pláne ha nem èrzed jogosnak sem. Különben csak mèg jobban rászokik a hisztire, mert látja elèr vele valamit.
2019. okt. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

#5, ha így volt megbeszélva, akkor nem panaszkodhat.


Ha meg - "nem lesz időm utána otthon másfél órát ajnározni a páromat." - így gondolsz rá, akkor lassan vége lesz a dolognak, kitűnt, vannak korábbi sérelmeid is.

Szerinte tartsd be a szavad a munkahelyeden.

2019. okt. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!