Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos volt a párom kiakadása?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos volt a párom kiakadása?

Figyelt kérdés

Kiraktam profilképnek egy képet, amin az egyik fiú osztálytársammal vagyok (akiről ő is tudja hogy csak barátok vagyunk.)

A párom erre órákig szidott, hogy hogy tehetem ezt stb. Mindeközben ő nem vállal fel, és még azt sem engedi hogy ismerősök legyünk facebookon.



2019. febr. 28. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Miért is vagy vele?
2019. febr. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Jogos. Szerintem fura másik fiúval közös profilképet kirakni.

De az is gáz, hogy ő meg egyáltalán nem vállal fel.

Minek vagytok egyáltalán együtt???

2019. febr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

"Mindeközben ő nem vállal fel, és még azt sem engedi hogy ismerősök legyünk facebookon."


Ez most komoly? Miért alazod meg magad egy ilyen helyzetben. Mi az, hogy nem vállal fel? Mi az, hogy nem lehettek ismerősök, de azért kukkolja a profilod? Kukázd ki szerintem. Nem szoktam ilyet mondani, de ez az a kategória amit nem lehet megbeszélni és megoldani

2019. febr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Ez nézőpont kérdése. Ha 1-2 évvel fiatalabb énem írna, akkor valószínűleg jogosnak érezném. Most viszont már nem annyira. Egyrészt, mert neked is van magánéleted és barátaid, másrészt mert nem a neten kell élni és olyan lesz a profilod amilyennek te szeretnéd. Ha nem vállal fel, akkor minek van veled, illetve miért akar beleszólni abba, hogy milyen legyen a profilképed? Nekem lényegtelen, hogy kint e van Facebookon vagy instán, hogy járok valakivel, sokkal inkább fontosnak tartom, hogy az ő illetve én baráti körömben is nyugodtan hozzámbújik, megölel, megpuszil. Nem érdekel, milyen a profilja, ha felvállal és szeret.
2019. febr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Ha velem tenné ezt nem sokáig lenne a párom :D

Az ilyen embernek van rejtegetni valója és lehet megcsal. Azért nem lehetsz az ismerőse. Sürgősen szakítanék!

2019. febr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Szörnyű,hogy "nem vállal fel".

Hogyan tudsz szóba állni vele?Nem nincs önbecsülésed?


Egy kissé fura valóban a profilképed,ha "barátod" van.

2019. febr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 exronin ***** válasza:
50%
Csak a zsák meg a foltja...
2019. márc. 1. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Yoda m. ***** válasza:
53%

Kedves Kérdező!


Ha Ő nem vállal fel, akkor talán szégyell téged az ismerősei körében?

Nyugodtan kérdezd csak meg Tőle! Legyen már vér a pucádban! (Így szokták mondani...)

És ne nyugodjál bele semmilyen lekezelő válaszba... semmilyen válasz elől való kibúvásba.

Aztán tedd föl a kérdést magadnak: - Valóban nekem "párom" a Párom? -

Aki megszabja, hogy hol, kivel mutatkozhassak együtt... miközben megszabja azt is, hogy Ő hol és kinek mutasson be engem, ha épp úgy van kedve. Kicsit, mintha egyoldalú lenne a kapcsolat a "Pároddal".


Az ERŐ legyen Veled!

2019. márc. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom, azon képen nézel ki a legelőnyösebben, azért raktad pont azt ki. Magyarázd ezt el a "párodnak".
2019. márc. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia! Először szeretném megkérdezni, persze, csak ha nem privát,hogy egyáltalán mutatkoztok együtt bárhol, ahol több ember, esetleg ismerős megfordul?


Felvállal a közös ismerősök előtt?


Tud bárki a kapcsolatotokról?


Ha mind a háromra "nem" a válasz, akkor bizony az a lehetőség is fenn áll, hogy egy másik lány is van a dologban és emiatt nem akar felvállalni, nehogy a másik lány megtudja.


Ez csak személyes vélemény, természetesen nem tudom a háttér információkat, de sok sikert.

2019. márc. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!