Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Azon fiatalok, akik még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azon fiatalok, akik még hozzám hasonlóan a szülőknél laknak, hogy bírják most?

Figyelt kérdés

Mert én nagyon nehezen! A legnagyobb probléma, hogy nagyon ki vagyok éhezve, csak éjjel tudok magammal foglalkozni. Ma megpróbáltam nappal is, de sajnos csak egy fürdőszobánk van... Szóval még csak egy rövid rárántást sem tudok elintézni, mert úgyis valakinek pont akkor kell a mosdóban mennie.


Ezzel az a legnagyobb probléma, hogy reggel mindenképpen jó lenne kivernem, mert különben szinte egész nap nem tudok másra gondolni.


Más is van így rajtam kívül?



2020. márc. 23. 16:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Csináld a szobádban.
2020. márc. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Az ember azért emelkedett volna ki az állatvilágból hogy ne mindent és mindíg ösztönösen csináljon.

Vannak emberek aki tudnak gondolkozni is.

2020. márc. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Négyen vagyunk egy fürdőre, ti nem tudom, hányan vagytok, de 15 percig csak hagynának bent.
2020. márc. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Miért nem zuhanyzol le reggel és intézed el közben? Nyilván nekem sem a legjobb hogy egész nap össze vagyok zárva a családdal de speciel amit említettél közel sem a legnagyobb problémám.
2020. márc. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Úr isten... ha vége a karanténnak, AZONNAL vizsgáltasd ki magad...
2020. márc. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem amikor teheted fordulj szakemberhez, mert ez alapján: “ reggel mindenképpen jó lenne kivernem, mert különben szinte egész nap nem tudok másra gondolni.” elég függőség szagú a dolog. Na meg, nem ez kellene legyen a legnagyobb problémád egy ilyen helyzetben..
2020. márc. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
85%
Szegény szüleid rengeteget melózhatnak, hogy te kényelmesen éldegélj, biztonságban, te meg egy szaros f-szverés miatt nyivákolsz.
2020. márc. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Van szobád van kulcsod. Meg lehet oldani.
2020. márc. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Menj el dolgozni, aztán költözz külön és verd magadnak 0-24-ben. Ez az élet legnagyobb problémája. Szánalmas vagy.
2020. márc. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Hány éves vagy, te szerencsétlen???
2020. márc. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!