KezdƑoldal » SzexualitĂĄs » EgyĂ©b kĂ©rdĂ©sek » Egy honapja megismertem egy...

Figyelem! A SzexualitĂĄs kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

Egy honapja megismertem egy Gyori sracot, a kijarasi korlatozas idejere azt mondta koltozzek hozza đŸ€Ł be merjem vallalni?

Figyelt kérdés
Igazabol baromi unalmas lenne itthon egyedul, nem dolgozok csak tanulok. O eljar dolgozni heti 4napot! Egy honapja talalkoztunk, azota voltam mar nala 5napig, par napja jottem haza tole. Azt mondta hogy a kijarasi korlatozas idejere utazzak gyorbe ket hetre hozza. De nem tudom hogy be merjem e vallalni, nem fog kihulni utana az egesz? Nem lenne tul “hirtelen” egy honap utan 2 hetig egyutt lenni?đŸ€“đŸ€” en szivesen mennek, de nem akarok az agyara menni
2020. mĂĄrc. 27. 12:12
 1/10 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
LegalĂĄbb hamar kiderĂŒl, passzoltok e. nem hĂșzzĂĄtok egymĂĄs idejĂ©t.
2020. mĂĄrc. 27. 12:23
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/10 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Az is igaz
2020. mĂĄrc. 27. 12:35
 3/10 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Azt mondta nem akar kapcsolatot, viszont ugy viselkedik mintha egyutt lennenk neha. En a sima baratsag extrakklban is benne vagyok, de a lenyeg hogy felek zavarnam ot 2 hetig a lakasaban:(
2020. mĂĄrc. 27. 12:39
 4/10 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Nem lesz unalmas két hétig egész nap csak tåk tåk olni?
2020. mĂĄrc. 27. 12:47
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/10 anonim ***** vĂĄlasza:
Ha Ƒ azt mondta, költözz oda, akkor te ne fĂ©lj attĂłl, hogy zavarnĂĄd.
2020. mĂĄrc. 27. 12:48
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/10 anonim ***** vĂĄlasza:
Ilyen nehéz természeted van ?
2020. mĂĄrc. 27. 13:00
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/10 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Nem, csak felek hogy megunja hogy nincs privat szferaja, meg hogy ram un
2020. mĂĄrc. 27. 13:05
 8/10 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Ugyan mår. Ne legyél ilyen önbizalomhiånyos
2020. mĂĄrc. 27. 13:17
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 9/10 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Velem volt olyan, hogy kb 1 hĂ©tig non stop nĂĄla voltam. VizsgaidƑszak volt Ă©s tanulnom kellett. Ekkor mĂĄr ismertĂŒk egymĂĄst kb 1 hĂłnapja. Egy ideig elvoltunk, jĂł volt, de valahogy mĂ©gis tĂșl sok volt. KihƱlt az egĂ©sz. De ez csak az Ă©n esetem. Én Ășgy tapasztaltam nem tett jĂłt ez a hirtelen összezĂĄrtsĂĄg.
2020. mĂĄrc. 27. 14:17
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 10/10 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

Azért fugg, hogy håny éves is vagy. Ha kozépsulis vagy, és apåd tart el, akkor azért meggondolnåm. :D


UI az a kijåråsi titatlom lesz még tobb is mint 2 hét, ne aggodj. Azzal is szåmolj.

2020. mĂĄrc. 27. 15:43
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!