Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tudnátok tanácsot Adni? Többi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsot Adni? Többi lent.

Figyelt kérdés

A barátommal már fél éve együtt vagyunk én 19L ő 25F

És én még szűz vagyok. De már egy ideje érzem hogy vele boldogan megtenném. Viszont van bennem egy kis félelem. Mégis milyen érzés lehet, félek hogy fájna nagyon. És tudom hogy ő vigyázna rám, nem tőle félek. Pár tanács hogy tudnék ellazulni?



2020. júl. 1. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az eszedbe jutott már, hogy az emberek 99%-a megteszi? És jó részük élvezi, szereti. Nem véletlen forog mindenki a szex körül: a szex jó és élvezetes, ha jól csinálják. Beszélgess a barátoddal róla sokat, az érzéseidről is ezzel kapcsolatban. És ha még nem tettétek, akkor pettingeljetek előtte jó pár alkalommal. Ismerjétek meg egymás testét, ne legyen újdonság egymáshoz érni és tanuljátok meg először úgy az örömszerzést.
2020. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az #1-es írja, beszélgess a pároddal erről. Mond el teljesen őszintén, hogy úgy érzed ő kiérdemelte hogy odaad neki, de van benned egy kis félsz ezért kérd a türelmét és hogy fokozatosan haladjatok. Petting, ujj-játék stb. és csak utána "minden". Óvszert ne felejtsétek. Lehet az első érzés kicsit feszít, de utána ha elenged magad akkor fantasztikus lesz (ha figyel rád a párod) és pár alkalom után már te fogod mondani neki hogy ismételjétek :)
2020. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!!😊😊
2020. júl. 1. 22:18
 4/6 The Dead and Dreaming ***** válasza:
100%
Odafigyelés és kellő előjáték, hogy ne legyen kellemetlen. Előjáték alatt nyilván tudod, hogy mire gondolok. Például, ha úgymond tágítani kell akkor először csak egy ujjal, majd kettővel ujjazni és szép fokozatosan rá lehetne térni a behatolásra is. Bár nyilván a szájjal való kényeztetés is alap lenne. Igazából, ha el tudsz lazulni és fel leszel izgulva akkor nem lesz kellemetlen a behatolás. Óvszert mindenképpen használjatok és legyen tartalékba is óvszer. Valamint próbáljatok meg olyan pózt választani az első behatolásra ahol kényelmesen el tudsz helyezkedni szóval pl misszionárius és szerintem előnyösebb, ha ő van felül az első alkalomnál.
2020. júl. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A foghúzástól is fél mindenki, de ha megkell tenni akkor jobb minél hamarabb túl lenni rajta.

De azért a szex először biztos nem fáj annyira mint az előbbi, és az a tudat vigasztaljon hogy lehet nem is fog az fájni.

2020. júl. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szakítsd ki az szuzhartyadat előtte, én is azt csináltam.
2020. szept. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!