Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az LMBTQ+-ról?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Makoto-chan kérdése:

Mi a véleményetek az LMBTQ+-ról?

Figyelt kérdés

2020. szept. 2. 10:27
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
#9 Mondjuk regebben azert a balkezeseket is szopatta a tarsadalom rendesen. A kek szem az mondjuk inkabb elony volt a vilagtortenelemben.
2020. szept. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
92%
Csak azt nem tudom, hogy a nem trágár, viszont negatív hozzászólást miért törlik?? Így az egész hiteltelen, mert azt a látszatot kelti, mintha mindenki támogatná őket.
2020. szept. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
24%
#10 A gyereknek jobb egy csalad, mint 1 intezet. Igaz. De jobb egy gyereknek, ha lat anya-apa mintat, mintha nem. Es ebbol a szempontbol akik anya/apa nelkul nonek fel, akar valas, halaleset vagy meleg orokbefogado szulok altal, az igenis hatranyba kerul a tobbiekhez kepest.
2020. szept. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
#11 össze nem lehet hasonlítani.
2020. szept. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
38%
#12 Ez a balliberalis cenzura hatasa. "Mi szabadsagpartiak vagyunk, de aki nem ert velunk egyet, az ne kapjon szerepet..."
2020. szept. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
73%

#13 több meleg családod ismerek kisgyerekkel. Hihetetlen boldogak, ha a kisgyereknek kérdése van, lát valamit más családoknál, amit nem tud hova tenni, válaszolnak/elmagyarázzák neki.

És az összes heteró család, akit ismerek boldogtalan. Én is menekültem, mihelyst jogilag tudtam.

2020. szept. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:

#13 azért az teljesen más, ha valaki azért nő fel mondjuk anya nélkül, mert az meghalt vagy elváltak. Az egy hatalmas törés a gyerek életében, ami kihathat a további életére.

De gondoljunk csak bele, hogy egy meleg párnak mennyit kell küzdenie mire nekik ítélnek egy gyereket. Biztos lehetsz benne, hogy ők ezerszer jobban megbecsülik és szeretni, támogatni fogják azt a gyereket, mint a legtöbb hetero pár akiknél becsúszik, nem is akarják, vagy csak a társadalmi nyomás miatt vállalják.

Valóban a legjobb minta a családban az anya-apa lenne, abban az esetben ha ez tényleg olyan idilli, ahogy most elképzeled. Ez viszont nagyon ritka.

2020. szept. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
#17 Ha orokbefogadjak mar alapbol van tores az eleteben. De en arrol beszelek, hogy felnott korban hatrany, ha nem latsz bizonyos mintakat. Es ugyebar az a gyerek 98%, hogy hetero lesz. (en nem hiszek abban, hogy nagyobb valoszinuseggel lenne meleg a gyerek attol hogy melegek nevelik). Tehat ebben a 98%ban meg hatranyos a hetero szulopar hianya. A maradek 2ben meg persze pont jo, hogy melegek a szulok:akar minta, akar elfogadas szemszogebol nezve.
2020. szept. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

#18 szerintem nem törés, ha babaként, vagy 1-2 évesként fogadják örökbe és szeretetben nevelik, mellé biztosítani tudják az anyagi körülményeket is (ez is feltétel, tehát semmit nem fog nélkülözni). Én úgy gondolom, hogy nem a női-férfi mintát kell látnia elsősorban ahhoz, hogy ő is megfelelő partner legyen egy párkapcsolatban, hanem fontosabb hogy kifejlessze az érzelmi intelligenciáját, megtanuljon odafigyelni a másikra, meghallgatni és megérteni a másikat, kompromisszumkészséget tanuljon stb. Ez pedig lehetséges homoszexuális szülőkkel is.

Itt van példának az én esetem, anyával-apával nőttem fel, állandó veszekedésben, egy kicsit sem olyan családban ahol érezhető lett volna a szeretet. Most itt vagyok 30 évesen, egyedülálló, soha nem volt komoly kapcsolatom mert nem tudom érzelmileg kifejezni magam, nincs meg az alap önbizalmam - ami a szülői szeretetből kellett volna h kifejlődjön, és még sorolhatnám.

2020. szept. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
92%
Elfogadom, csak engem hagyjanak békén... illetve nem szeretném, ha ez lenne a jövő, és a " diszkrimináció" okán végül oda jutnánk, hogy több joguk lenne... mert jönni fog néhány "szabadságharcos", az tuti.
2020. szept. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!