Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek szemétség, ha azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szemétség, ha azt mondtam az albérlőmnek, hogy heti 2 szexért elengedek neki 1-2 hónapot amíg nem talál újra munkát?

Figyelt kérdés

2020. nov. 18. 22:28
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
89%
helyzettel való visszaélés
2020. nov. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:
A másik hogy kirakom... az talán jobb?
2020. nov. 18. 22:32
 3/61 anonim ***** válasza:
65%

Nem kell, sanszos hogy ez után ő maga pakol.


Amúgy igen, visszaélés. Ha te gond nélkül képes lennél szállást biztosítani neki (a szex jó, de önmagában nem fizeti ki a számlákat) akkor kettyintés nélkül is képes vagy rá - majd visszaadja a pénzt, amint tudja.


Amúgy derék dolog, hogy a farkad fontosabb, mint egy friss munkanélküli, aki ősz végén/tél elején az utcára kényszerül, aztán boldoguljon.

2020. nov. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
27%
Őszintén én úgy gondolom hogy ez, hát mondjuk úgy hogy jófej ajánlat. Ha én egy napot késnek azonnal kiraknának. Hiába vinnem másnap a pénzt. Ha meg a csaj megszorult és nincs más választása akkor elég jól jár ezzel. Max nem fogadja el. Ha nagyon rendes akarok lenni, talán egy hónapot elengednék neki de utána tipli. A lakás is befektetés termelnie kell a pénzt, különben jobban járnál ha bankban tartanád.
2020. nov. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
88%
Akik itt ulítelkeznek azok a való életben hol vannak? Mindig úgy tapasztaltam hogy szép szavak azok vannak de aztán a cselekedetek önös érdekek mentén történnek. Most is azért nem raknak ki mindenkit az utcára mert nem lenne helyettük bérlő, és így talán van esély valamennyi pénzre. De ha tolonganának a bérlők akkor tuti hogy lecserélné mindenki azt amelyik nem fizet.
2020. nov. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
77%
És mi volt a válasz?
2020. nov. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
80%

Szép szavak vannak, cselekedetek nincsenek?!?!


Már márciusban elengedtem 1 hónapot a szombathelyi lakásomban, Kőszegszerdahelyen pedig konkrétan szívességből tartom 40 000 forintért, mert mihelyt hitelképesek lesznek, szeretnék megvenni.

2020. nov. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:

#6 Azt mondta, hogy hajlik az igenre, de megpróbál még egy helyet a hétvége előtt és azt még várjuk meg.

Mondtam egyébként neki, hogy nem erőszak egyáltalán és el is számolhatunk korrekten, még van a kaucioból.

2020. nov. 18. 22:48
 9/61 anonim ***** válasza:
51%

Nem. A te döntésed az ajánlat, az ő döntése pedig hogy él-e vele. Felnőtt emberek vagytok. Senki nem tart fegyvert a fejéhez, megvan a lehetősége az elsétáláshoz.


Az itteni válaszolók 95%-a pedig úgy válaszol, hogy sosem volt/van/lesz olyan helyzetben, hogy van egy kiadó lakása, amiben egy számára szexuálisan vonzó bérlő lakik.

2020. nov. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
75%
Emberileg simán bunkóság és a helyzettel való visszaélés.
2020. nov. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!