Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek szemétség, ha azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szemétség, ha azt mondtam az albérlőmnek, hogy heti 2 szexért elengedek neki 1-2 hónapot amíg nem talál újra munkát?

Figyelt kérdés

2020. nov. 18. 22:28
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
Többit meg a kérdezőnek
2020. nov. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
26%
az övé a lakás,azt kér érte amit akar ami a másiknak is megfelel.semmi közötök hozzá.a boltban,sehol sem kapsz ingyen semmit.vagy mond a boltban az eladónak nem tudok fizetni oldjuk meg máshogy mert nincs munkám.ja most a pasi a hibás de amikor a sok aranyásó,sugarbabby ri.anc húzza le a pasit,veri át,élősködik rajta arra nem lázadtok.a főbérlő lehetőséget ajánlott fel amivel NEM kötelező élni,elfogadni.legalább felajánlott vmit és nem kibas.ta,agyhalottak.könnyen pofáztok mert nem voltatok még utcára rakva...
2020. nov. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
27%

Arra sem reagál semmi, hogy vajon a bérlőtől ez nem aljas húzás-e? Ingyen lakni, az elesettség látszatát kelteni?


Ahogyan az utolsó is írja, a boltban se adnak ingyen kiflit sorry. A bérlő munkanélkülisége nem a lakástulaj hibája, sem a felelőssége. Ha egy évig nem talál munkát, akkor egy évig lakik ingyen? Vagy ezt hogy gondolták a fenti erkölcscsőszök?


Amúgy szeritnem ezt a csajnak kellene felajánlania, a tulajnak max csak utalgatni rá.

2020. nov. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 A kérdező kommentje:
Legjobb tudomásom szerint egyébként élnek a szülei és vidéken laknak. Csak ugye ott nincs semmi, se munka, se csávók.
2020. nov. 19. 19:19
 55/61 anonim ***** válasza:
76%

“ Ha egy évig nem talál munkát, akkor egy évig lakik ingyen? Vagy ezt hogy gondolták a fenti erkölcscsőszök?”


Senki nem mondott hasonlót se, ne forgasd ki mások szavát. Senki nem olyan hülye hogy egy évig ingyen kiadja a lakását, honnan jött neked ez az abszurd túlzás? A lényeg hogy ilyen módon szexet kérni valakitől hányinger. Hiába nyugtatja magát a kérdező a kifogásaival meg jön a körülményekkel. Ennyi erővel semmilyen szemét cselekedet nem szemét cselekedet, mindent meg lehet magyarázni valahogy.

2020. nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
73%

Én azért nem kértem volna szexet, mert nem akarnék olyan csajjal dugni aki csak szerencsétlenségében dug velem.


De akkor mi a helyes eljárás ilyenkor? Te mit csinálsz ilyen esetben?

2020. nov. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
74%
Sok dologtól függ hogy mit tennék. De biztos nem mondanám hogy feküdjön le velem, és akkor elengedem a dolgot.
2020. nov. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
12%

De szeretem h gyakorin mindenki álszent jotekony emberszereto

x)))

2020. nov. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
26%
Honnan tudod milyen vagyok?
2020. nov. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
70%
Ha egy mondjuk 40 éves ronda nő szívességből megengedné neked, hogy lakhass nála, cserébe a 40 éves pináját kéne nyalnod, meg töcskölnöd, mindezt simán közölné, akkor nem éreznél semmit? Nyilván nem, mert neked akkor fordítva is belefér...
2021. febr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!