Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek szemétség, ha azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szemétség, ha azt mondtam az albérlőmnek, hogy heti 2 szexért elengedek neki 1-2 hónapot amíg nem talál újra munkát?

Figyelt kérdés

2020. nov. 18. 22:28
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 A kérdező kommentje:

#30 Ő mondta, hogy találjunk valami megoldást legalább 1-2 hónapra és erre ajánlottam ezt.

Nem nyomok pisztolyt a fejéhez, nyugodtan mondhatja hogy sajnos nem tudja fizetni és ő is felmondhatja a szerződést és elmehet, ha akar.

2020. nov. 18. 23:58
 32/61 StevenUp ***** válasza:
76%

Ha fiú lenne az albérlő akkor is felajánlottad volna neki ugyanezt?

Nem. Nem tetted volna. Tehát téged nem a megoldás érdekelt tulajdonképpen hanem hogy nővel dughatsz. Ez erről szól, tehát kihasználod a helyzetet...

Lehet szépíteni meg okoskodni de te visszaélsz a helyzettel, és úgy állítod be az egészet mintha ez olyan jó lenne.

Megmondom hogy miért erőtlen az érvelésed amikor azt mondod hogy nem írod le veszteségként a kieső pénzt:


"Jaj nem tudsz fizetni nekem kiesik a pénz... De dugjunk mert akkor nem esik ki..."

Logikus igaz? Dehogy igaz.

Egy szánalmas féreg vagy akibe semmi jó érzés nem szorulsz. És ezt te is tudod. Ezért jöttél ide fel, hogy valaki igazolja azt hogy "nem nem vagy féreg"

De szerencsére ez olyan mélysége a suttyóságnak, hogy ember nincs aki emellett neked asszisztálna.

2020. nov. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
54%
A csaj is hülye ha belemegy. Az hogy neked meg ez a megoldás jutott eszedbe, sok mindent elárul rólad.
2020. nov. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 A kérdező kommentje:

#32 😃 Akkor olvass vissza mert páran írták, hogy ez egy korrekt ajánlat, sőt még azt is hogy jó fej vagyok.

Nyilván, ha férfi lenne akkor nem ajánlanám fel neki, mert nem vagyok meleg. Miért kéne?


Én máshogy látom. Én úgy látom, hogy van köztünk egy szerződés ami szerint most véget kellene vetni ennek a bérlői viszonynak. Ő megkér, hogy probáljuk megoldani valahogy pár hónapra amíg rendeződik, tehát a szerződésen kívül, én pedig ajánlok erre neki egy számomra elfogadható megoldást a helyzetre. Megvan a döntési joga, hogy ezzel él-e. Ha nem, akkor elrendezzük korrekten a szerződés szerinti módon és elválunk.

Mégis mivel éltem én vissza? Hogy nem adtam ki neki ingyen?


Nyilván kiesik a pénz így is úgy is, de így legalább kapok valamit azért amit adok.

2020. nov. 19. 00:17
 35/61 A kérdező kommentje:
#33 Mondd akkor te mit ajánlottál volna? Hogy elengeded a bérleti díjat? Vagy mit? 😃
2020. nov. 19. 00:20
 36/61 anonim ***** válasza:
83%
Ha le akarok feküdni egy nővel, nem így érem el. Ennél undorítóbbat nem is tehettél volna.
2020. nov. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
83%
A kiszolgáltatott helyzetével élsz vissza... bár remélem a csaj talál valahol szállást inkább.
2020. nov. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
62%

32

"Férfi nem kapna ilyen ajánlatot"


Tehát megint kiderül, hogy a nőknek jobb. Egy férfit mindenképp kiraknának az utcára egy nőnek pedig van döntési lehetősége, hogy szex vagy hajléktalanság.

2020. nov. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
40%

Most akkor írd már le, mit válaszolt a csaj!

Mi volt a reakció?

Amúgy meg megtehetted volna azt is, h amíg nincs munkája, írtok egy szerződést, h a kimaradt bérleti díj később több részletben kerül kifizetésre.

Azaz áthidaljátok a problémát.

Értem én, h ez a megoldás annyira biztos, mint a kutya vacsorája, de ezzel nem élsz vissza egy kiszolgáltatott nő helyzetével.

Viszont segítettél, a kezed és lelkiismereted tiszta maradt, persze h ez számít neked.

Csinos nő amúgy?

2020. nov. 19. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
64%

Gerinctelenség, visszaélés. Oké, hogy nem tartasz pisztolyt a fejéhez, de ha nem akar az utcára menni, kénytelen lesz lefeküdni. Nem vagy szeretetszolgálat, de úgy azért már el tudod tartani, ha lélekszik veled? Adni csak úgy tudsz, ha kapsz is cserébe valamit?


Mellesleg szerintem az is gáz, ha valaki így tud egy kis numerához jutni. Nem biztos,hogy a lány élvezni fogja, mert nem valószínű, hogy vonzalomból megy bele. Te persze ennek ellenére gondolom élveznéd.

Annyiban hasonlít a kurválkodáshoz is, hogy ellenszolgáltatással, pénzben fizet az ember. Itt az ellenszolgáltatás pedig nem pénz, hanem lakhatás.

Na ez már no komment....

2020. nov. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!