Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek szemétség, ha azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szemétség, ha azt mondtam az albérlőmnek, hogy heti 2 szexért elengedek neki 1-2 hónapot amíg nem talál újra munkát?

Figyelt kérdés

2020. nov. 18. 22:28
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ez egy korrekt ajánlat. Ha nem tetszik, akkor a másik lehetősége a csajnak, hogy a családjától kölcsön kér. Nem várhatja el senki, hogy ingyen add ki a lakásod. De mondjuk jobb lett volna úgy intézni, hogy a csaj maga ajánlja fel.
2020. nov. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 A kérdező kommentje:
#10 De miért? Ez csak egy plussz lehetőség. Felőlem csinálhatjuk máshogy is.
2020. nov. 18. 22:59
 13/61 StevenUp ***** válasza:
72%

Eléggé féreg dolog ez.

De te házad, te életed... A nő meg ha van ilyen ostoba akkor egészségére.

De remélem hogy ha igent mond akkor a szex alatt végig eszedbe jut az hogy mennyire kevés vagy, hogy kiszolgâltatott helyzetnek kellett kialakulni ahoz hogy dughass vele...

Ez gondolom örömmel tölt el téged, így bízom benne hogy eszedbe jut :)

2020. nov. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
87%
Azért mert simán visszaélsz a helyzettel, ha annyira férfihoz méltóan viselkednél akkor amx azt mondanád maradjon amíg nem sikerül valamit kitalálni, aztán ha a csaj esetleg magától felajánlja ezt az egy dolog, de nem kényszerhelyzetbe hajtani.
2020. nov. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 A kérdező kommentje:
#14 Ez nem "férfihoz méltó", hanem szimplán balek. Ki mond ilyet, hogy maradj csak persze amíg lesz valami...
2020. nov. 18. 23:03
 16/61 anonim ***** válasza:
77%
Talán sorban állnak a jelentkezők a házért? Mi abban a balekság ha egy bajba jutott embernek önzetlenül segítesz? Ja ez nem menő, de ki tudja majd mit hoz az élet ugye mikor neked lenne segítségre szükséged.
2020. nov. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 A kérdező kommentje:
#16 Pár hetet már így is vártam türelmesen, de nem vagyok szeretet szolgálat. Menj körbe a piacon és kérdezd meg hányan szeretnék pár hónapra ingyen kiadni neked a lakásukat. Annyiszor fogok bocsánatot kérni ahány jelentkezővel visszatérsz.
2020. nov. 18. 23:10
 18/61 anonim ***** válasza:
57%
Ne tekerd ki, nem azt mondtam hogy fogadj be valakit ingyen, de ha már eddig ott volt normálisan, és elvesztette a munkáját saját hibáján kívül akkor ezt nem kéne kihasználni, ennyi. De ez csak a véleményem, a lelkiismeretével meg mindenki maga számol.
2020. nov. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 A kérdező kommentje:

#18 Akkor mi? Írjam le veszteségnek, hogy jó akkor buktam pár százezret, mert most épp jótékonykodom?

Ő az önhibáján kívül elvesztette a munkáját és én tehetek róla hogy elvesztem az egyik bevételemet?

Nekem felajánlja a pékségben az eladó kislány, hogy ingyen ad nekem kenyeret ha kinyalom a kis suniját?

2020. nov. 18. 23:20
 20/61 anonim ***** válasza:
67%

Most tényleg érdekel a véleményünk, vagy csak a neked tetsző válaszokat fogadod el?

Szerintem szemétség igen, féreg húzás volt.

2020. nov. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!