Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan szoktak benneteket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktak benneteket heccelni a nők a fiúk? Én szeretem, ha játszanak velem. 30/F

Figyelt kérdés

Van hogy tetszenek a nőnek a szavai. Megérint vele. De van hogy nem jól írja azt, amit ír és annyira érzem, hogy nem sokon múlott. Nagyon nem sok kellett volna és érzem, hogy akarja és jót akar nekem. Játszik velem, de nem tudja eltalálni!!! Pedig olyan jó lehetne nekünk. Hogy kihozná belőlem az állatot.


Pedig annyira a szívemhez nőtt már most, egyre jobban.

Csak nem tudja eltalálni. Egyszer eltudta, végén megkérdezte: Kiverted?


De pl: ...bizonyos mondatok után...félek , hogy nem tudsz megdugni rendesen..

és ilyenkor annyira érzem , hogy egyetlen szón múlott volna, egy szón !!


Nem azt hogy fél, hogy nem tudom megdugni, hanem azt kellett volna, hogy ...NEM TUDSZ MEGDUGNI RENDESEN.


És ezzel felhúzott volna és majd kikapom a monitoron keresztül.


Mert mind a ketten akarjuk egymást, csak nem tudja eltalálni...Nem tudja úgy!! Sajnálom ezt így, de akkor is együtt leszünk.


Nektek mit írtak, amire valaha felkaptátok a fejeteket?

Én beleélem magam és ez a körülmény visz magával, érzem, hogy ez jó lehetne, csak nem jön össze.


2020. dec. 23. 00:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!