Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért bántják a nők a mai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bántják a nők a mai napig az impotens férfiakat?

Figyelt kérdés

Nőként szörnyű látni, hogy milyen ocsmány módon kinevetik azt a férfit, akinek merevedési problémája van. Tegnap is elhangzott egy ilyen beszélgetés ismerősöm meg köztem, hogy a csavoja exe egy impotenssel jött össze, és mindenki nevetett.

Szerintem ez szörnyű, millió tényező miatt lehet valakinek átmeneti (vagy nem átmeneti) merevedési zavara, és még mindig ott tartunk, hogy erről nem lehet beszélni, mert az a férfi egyszerűen le van írva.


Bevallom, az én páromnak is merevedési gondjai vannak, mert nagyon felelősségteljes és stresszes munkája van, ami kihat a szexuális teljesítményere sajnos. Ő pl. eljár vele pszichológushoz, különböző módszerekkel próbálkozunk, és olyan jó lenne erről beszélgetni valakivel, de a fenti reakciok miatt köszi, de nem. Az életem szerelmét ezért ne nevesse ki senki, és eszem ágában sincs elhagyni, pedig előre latom, hogy ezek lennének a válaszok.


2021. márc. 3. 05:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%

Oké. Most panaszkodni jöttél?

Nekem nincs bajom ezzel, de majd h 5 vagy 10 év után is ez lesz, akkor gyere vissza hogy életed szerelme így vagy úgy

2021. márc. 3. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Igazából amikor kiírtam a kérdést, már rájöttem, hogy kár volt.

Nemtől függetlenül szarok az emberek, tök mindegy milyen témáról van szó.

2021. márc. 3. 05:29
 3/14 anonim ***** válasza:
27%

Oké, de te tökéletes vagy.

Akkor most mi bajod?😀

2021. márc. 3. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én is szar vagyok, nyugi.
2021. márc. 3. 05:32
 5/14 anonim ***** válasza:
13%
Be vagy savanyodva. Gondolom ahhoz ennek semmi köze hogy nincs szex.
2021. márc. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Kedves Kérdező:

Nem kell megbánni a kérdés kiírását, ez egy fontos téma, szerintem.

Semmi baj nincs veled!

Eléggé sajnálom, ha az alábbiak általánosításnak fognak hangzani, nem ez a célom, ezek az én tapasztalataim.

Sokszor szembesültem vele, hogy barátnők egymás közt előszeretettel pletyizik ki (legapróbb részletekbe menően) az egyes férfiakkal való szexuális élményeiket. Melyikkel milyen volt, kinek milyen hosszú, beért -e a G pontig vagy sem, stb. Az életben egyébként is úgy tapasztaltam, hogy pl. közösségekben is mindig nőké volt az érzelmileg romboló, másokat lejárató, manipulatív pletykálás. Akár felsőoktatási közösségről, akár munkahelyi közösségről volt szó.

A férfiak harsányak, sokszor nem szép módon beszélnek a testi érintkezésről, csúnya vicceket engednek meg maguknak, mégis úgy gondolom, hogy rájuk kevésbé jellemző az, hogy egyénileg elkezdenék társaságban elemezni: melyik nővel milyen élményeik voltak.

Ezek csak az én tapasztalataim és sose gondoltam hogy ilyet fogok leírni, szeretem, tisztelem a nőket, de az ilyen dolgokkal az életben szembesülni fájdalmas volt.

Sajnálom, hogy általánosításnak hangzanak a fentiek.

2021. márc. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
Adj neki egy csinos 18-20 évest, semmi baja nem lesz. Tapasztalat.
2021. márc. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a vicces hogy legalább annyi frigid nő van mint impotens férfi. Csak a frigid nő meg tudja játszani az orgazmust, a férfinél pedig ez nem lehetséges. xD
2021. márc. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
15%
6 ebben sajnos tévedsz, a férfiak ugyanúgy kitárgyalják a nőket, elhordva mindenféle k.vának, amiért lefeküdtek velük. A barátnőjük meztelen képét is mutogatják, elküldik a haveroknak.
2021. márc. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
83%
9-es . Ebben tévedsz, a férfiak nem pletykálják ki a nőket. A toxikus női pletykálkodás sajnos, mindennapos jelenség.
2021. márc. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!