Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen bűntetést adjak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen bűntetést adjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Online nevelek egy srácot. Neten ismertük meg egymást. Erényövet kellett viselnie. Már pár órára próbálta korábban. De most gondoltam kipróbaljuk hosszabban. Az volt az utasításom, hogy péntek estétől ma (vasárnap estig) viselje. Csütörtökön élvezett amúgy el előtte. Illetve a hétvége során nonstop női tangát kellett hordania, hogy még teljesebb legyen a megalázás :)


Na a kisfaszú csicska erre mit csinált? Olyan kanos volt reggel, hogy elkezdte rangatni az erényövet a pici pöcsén és elélvezett (az erényöv is kicsi, 6 centi asszem, de a farka még kisebb). Am azt sem értem hogy tud nem mereven így elélvezni, de az mellékes...


Na most kellene valami jó bünti. Egyet becsülök benne, hogy bevallotta. Szó nélkül. Szóval őszinte kis szub. De akkor is!


Ötleteljetek:)


20L



2021. ápr. 18. 17:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
És ha minden büntetést végrehajt, mi lesz a jutalma? :O
2021. ápr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Nőiesíteni akarom. De engedékeny volt. Ezért megakarom kínozni. Nem bántásból, hanem hogy tanulja meg, hogy nincs hiba következmény nélkül. Engedelmesnek kell lennie, ha valóban r×banc akar lenni.

Behugyozni tegnap behugyozott XD az is az én ötletem volt.:P

2021. ápr. 18. 18:14
 13/28 A kérdező kommentje:
A jutalma pl az orgazmus. Szerintem egy ilyen lúzernek nem alapjog, hogy élvezkedjen. Vagy választok neki vmi jatekszert (amit persze ő vehet meg). Mondjuk egy vibrit. Had jatszon mint a lányok:)
2021. ápr. 18. 18:20
 14/28 anonim ***** válasza:
64%
Édes istenem xd
2021. ápr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Mi van?
2021. ápr. 18. 18:26
 16/28 anonim ***** válasza:
76%

Vigyázzatok vele, ez egy pasi.

Tudom ismerem beszéltem mar vele.

2021. ápr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
79%
#17 szerintem ez még a hülyének is leesik, hogy csak a válaszokra akarja verni az egyszeműt
2021. ápr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Ja és hol beszéltél Velem? xd
2021. ápr. 18. 18:32
 19/28 A kérdező kommentje:

Látom értelmes emberek vannak itt... Na mind1...


Csak egy egyszerű kérdés volt!

És lány vagyok! Ja bocs... kóala XD

2021. ápr. 18. 18:40
 20/28 Bolcs_Elek ***** válasza:
100%

Anal plugot viseltess vele. Folyamatosan.


Regeltesd meleg kategoriaban a neten. Keressen faszit akit leszophat. Dokumentalja

2021. ápr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!