Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Többet látok bele a dologba?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet látok bele a dologba?

Figyelt kérdés

Új helyre költöztem.Én egyedül élek,36 éves vagyok.A szomszédomban egy középkorú pár él,45 körüliek,nagyobb gyerekkel.Nagyon kedves,normális emberek.

Én nem nagyon szoktam keresni a társaságukat,nem rosszból,csak úgy ilyen vagyok alapból.De a férfi néha szokott erről arról beszélgetni,szívességet kérni,vagy tenni stb.Amolyan jószomszédi kapcsolat.A nő pedig ha kerti partiznak és marad kaja mindig szokott áthozni.Vagy ha valami kiemelt esemény van,akkor sütit is szoktam kapni.Először mikor jött ilyesmivel,akkor elég fura hangsúllyal mondta hogyha bármire szükségem van,de tényleg akármire közben pedig furán nézett...akkor szóljak nyugodtan vagy csengessek be.Ráadásul késő este értem már haza,már többször csengetett nálam elmondása szerint,és még a smink rajta volt.Ő 4 körül végez a munkával.Én pasi vagyok,de ha volt párom, otthon szinte azonnal leszokta mosni a sminkjét,ha már nem megy sehova :)

Szóval elég fura,ha kombinálni akarok.Lehetséges hogy a viselkedésével amolyan szabad utat akart adni? Vagy csak ő ilyen alapból,és pusztán csak kedvesség volt részéről?

Amúgy sose tennék ilyesmit,főleg a férje is kedves ember,szeretettel fogadtak be.És lehet félre is értettem :)Úgyhogy nem téma,csak kíváncsi volnék más hogy látja.Meg persze csak annyiból is jól esik,hogy mondjuk így tud nézni rám egy nő :)

De egyébként még arra is gondoltam hogy nem is akarna tőlem semmit,csak kicsit élvezni szeretné hogy nő lehet,hogy másoknak is tetszik,vonzó ,felkelti még mások érdeklődését stb.



2021. máj. 11. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos, a sminkee utalva: én este szoktam csak lemosni a sminket, ha használok.

Nekem ez inkább csak kedvességnek tűnik.

Mi is vittünk a szomszédhoz ételt, mert jóban voltunk velük, ők ugyanígy tettek.

Nem hiszem, hogy a "bármire", akkor azzal puncira utalt. Én ezzel úgy lennék, hogy nagy fiú vagy, tudsz magadnak szerezni, ha akarsz.


Ha komolyabb dolgot akart volna, akkor szerintem egyértelműbb jeleket adna. Sok férfi (meg nő is) többet lát a másik nem által sugárzó jelekbe, mint ami.

Inkább csak az van, hogy jól esik neked, ha úgy néz rád egy nő.


És igen, szeretjük, ha teszünk a férfiaknak. De ne úgy adják tudtunkra, hogy utánunk fütyülnek, stb.


Külön tisztelet, hogy te nem akarsz lefeküdni egy házas nővel.

A megcsalás undorító, még akkor is, ha a másik félnek van valakije, és te tudsz is róla.

21L

2021. máj. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Túlgondolod, mert ez még nem jelent semmit, szimplán csak kedvesek, de te vagy ott, te látod a szemeiket. Ha hármasozni akarnak akkor azt nem így vezetik fel. Az inkább majd egy zárt körű némi itókával egybekötött "szomszédolás" során fog előjönni, amikor szóba kerül a szexualitás, pl. kinek volt már többese és hasonlók. NEM azt várják hogy csengess már át váratlanul és dugd meg az asszonykát.
2021. máj. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen,azért és írtam hogy benne van az is a pakliban hogy félreértettem a dolgokat :)

De fantáziám gazdag.És nem mocskos értelemben értem.Hanem hogy egy házasságba se lát bele az ember idegenként.Lehet kívülről jónak tűnik,minden szép és jó,a valóságban meg szenvedés,és kínlódnak egymás mellett a felek.Én esetleg ilyenre gondoltam,hogy problémáik vannak,és a nő nem veti meg a kalandokat.

De pl. valószínű nem a szomszéddal fog kalandba kezdeni.Ha meg hármasról van szó pláne igaz ez :)

De azért azt tényleg sokszor tapasztaltam már,hogy sokszor más a valóság,mint amit látszólag lát az ember.

A másik meg tényleg az,hogy könnyű félreérteni helyzeteket :)

2021. máj. 11. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!