Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Srácok, akik úsznak, ennek mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, akik úsznak, ennek mi értelme?

Figyelt kérdés

Sokszor látni nagyobb versenyeken, hogy minden férfi úszó szinte a rajtkövön állva is a farkát igazgatja :D

Gondolom nem mindegy hogy áll abban a szűk gatyában, de tényleg az utolsó pillanatig kell ott igazítani vagy az egyfajta pótcselekvés is az izgalom miatt?

Ui.: nem tudom jó helyre ment e ez a kérdés, de itt biztosan sokan olvassák



2021. máj. 20. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Nekem fontos, hogy jol helyen alljon, illetve neha potcselekves is.
2021. máj. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Is-is, meg "eligazítod" csobbanás előtt. A versenydress elég feszes, hogy minél áramvonalasabb legyen de még beleférjen a jó ízlésbe és közvetíthető legyen a tv-ben.
2021. máj. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem úszom versenyszerűen, de amit az úszók a versenyeken viselnek, fürdőgatya vagy dressz, az mind borzasztó szűk. Nem véletlen, hogy annyira izgazgatni kell benne a dolgokat, illetve hogy verseny után mindenki tolja le magáról, amennyire csak tudja. Mondjuk a fiúk ilyen szempontból még szerencsés helyzetben vannak szerintem, a lányok számára a dressz ugyanis még kényelmetlenebb. ;)
2021. máj. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk férfiaknál alapból szokás ez, csak a legtöbben visszatartjuk nyilvánosság előtt, hogy ne nyúljunk oda. Mindig jólesik megigazítani.
2021. máj. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :D akkor nem tévedtem nagyot ezzel kapcsolatban
2021. máj. 20. 15:11
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Miért kell ebbe mindent belelátni? Az egy olyan dolog amit néha igazgatni kell, mint ahogyan néha a nők a mellüket szokták igazgatni.
2021. máj. 21. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!