Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mindkét gyermekem az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindkét gyermekem az első próbálkozásra fogant. Normális az érzés, hogy szeretnék segíteni más nőnek is?

Figyelt kérdés

A feleségemmel mindkét esetben az első direkt próbálkozásra megfogantak.


Olyan érzés kerített már elsőre is hatalmába, hogy olyan jó lenne minél több utódot nemzeni. Főleg ha ezzel segíthetnék olyan nőknek, akik remek édesanyák lehetnének, de ilyen akadálya van... ☹️


Tervezünk majd egyszer harmadik gyermeket a feleségemmel, de szeretném neki elmondani valahogy, hogy más módon még több utódot szeretnék. Egyszerűen felemelő érzés a tudat, hogy elvetettem a magom egy csodás nőben. Jobb érzés bárminél.


Igen... szexuális értelemben is felspanol...


Mi a véleményetek a furcsa gondolatomról?



2021. szept. 21. 20:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
És az aki még lélekben gyerek támogatnád? 😜
2021. szept. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
21: nem. De szerencsére kaptam megkeresést itt is. Meglátjuk.
2021. szept. 25. 22:55
 23/25 anonim válasza:
81%
Szerintem te inkább egy rohadék f*sz kalap vagy!! Fogadni mernék a gyerek nevelésből ki sem veszed a részed. A feleségedet pedig sajnálom,mert már a háta mögött szervezkedsz.. hát szerintem az ilyen ember ne szaporodjon.. a feleséged helyében kiherélnélek az tuti :D
2021. szept. 26. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a kérdező egy kanos tini, aki erre veri a terméketlen kis pöcsét.
2021. szept. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

23: Tévedésben vagy. Amúgy jól értem, hogy nyíltan vállalod, hogy egy bűncselekményt követnél el? 😧


24: Szintén tévedés.

2021. szept. 28. 19:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!