Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ferfiak, szerintetek a nok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, szerintetek a nok milyen aranyban csinaljak igazan jol az oralt? X szazalek, 10-X. Pl. Ha nem jo, de minden mas rendben van szoba hozod?

Figyelt kérdés

Irtam ebben a temaban valaszt egy mas kerdesre,, lepontoztak rendesen…..


Kivancsi vagyok a velemenyekre tapasztalatokra.



2022. jún. 4. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs arányokról mivel csak a saját köreimre van rálátásom. Így az én tapasztalataim nem fedik a nagy átlagot. Ha ebből indulok ki, nekem jók a tapasztalataim a finom, lágy oráltól kezdve a vadabbig. De sose mentünk el a fuldoklós-hányósig. Az nem jön be.
2022. jún. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kevesen. Még azok közül is akik azt hiszik hogy jól csinálják és elvileg élvezik.


33f Debrecen

2022. jún. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Volt pár olyan élménem, amikor azt hittem, hogy lerepül a csaj feje, akkorát élveztem, de a legtöbb esetben ez nem jön össze.

Szerintem a fergeteges 10/2

Aki egész jó 10/4

És aki nagyon nem érzi az pedig szintén 10/4

2022. jún. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszonom 3-as. Nekem is 10/2 a tapasztalat. Megdobbento hogy milyen kevesen csinaljak jol. Szerintem azert mert kb ennyien elvezik, a tobbi meg muszalybol csinalja csak.
2022. jún. 4. 12:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Kb 30 %
2022. jún. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam sok csajjal, nagyjából 10ez, abból 1 volt olyan, hogy na, az tényleg nem volt semmi. Így nálam 10/1 ami igazán jó.

2 volt akinek nem adnám a szájába többet. :D

2022. jún. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Noren1989 ***** válasza:

25 partnerből 4.


Az akkor 16%-ra jön ki.

Innentől viszont nehéz lesz a dolog, mert a küszöbszintemet feltolta egy itteni, borderes csaj...

2022. jún. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nincs semmi megdöbbentő ebben. Ezt az élvezetből csinálják dolgot se nagyon értettem soha. Nyilván fizikailag nem fog elalélni, de ha már próbálkozik, nálam az plusz pont. Nem várom hogy remegjen vagy áhítattal szopjon. Csak tegyen a kedvemre. Több csajnál azt tapasztaltam ha ki volt elégülve szinte bevadult, nagyon lelkesen segített rajtam is. Vica versa működnek az életben a dolgok.
2022. jún. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
1/3 talan 10/4
2022. jún. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%

10-ből 1-2 tudja mi az a szopás! De annyi agyuk sincs hogy ha már inkább a szájukba sem teszem az vajon miért lehet...

Persze ők meg vannak győződve arról milyen szexistennők...

2022. jún. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!