Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire érdemes írni egy rosszlányokon hírdető nőnek aki már járt a városodban arról hogy mikor jön vissza egy jövendőbeli időpont lefixálás ügyében ?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég regisztráltam az oldalon és megint észre vettem ugyanazt a nőt akihez el akartam menni amikor legutoljára a környékemen hírdetett , csak akkor sajnos a végén nem tudtam elmenni mert valami közbejött ...


Egyébként nem is kommunikáltunk semmilyen módon egymással ( tehát nem arról van szó hogy lemondtam az időpontot vagy akármi ) , csak reggel megláttam az adatlapját és gondoltam hogy felhívom később , csak aztán elmaradt az egész mert kellett rohanjak máshova ...


Tehát szerintetek esetleg érdemes lenne üzenetben írni neki erről a témáról vagy inkább telefonon kéne keressem annak ellenére hogy most egy messzi városban van ?


Azért kérdezem mert már olvastam arról hogy teljesen fölösleges használni a levelezés funkciót a honlapon , meg hát az ( legalábbis számomra ) eléggé értelmetlennek tűnik hogy most hívjam fel azzal hogy " Szia egy messzi városban vagyok ahol régebben voltál , szóval megbeszélhetjük azt hogy mikor jönnél ide vissza ? " amikor gondolom hogy elsősorban a helybeli potenciális kuncsaftok érdekelnék ...


Ti mit gondoltok erről ?



#szexpartner #szexpartner kereső #szexpartner keresési technikák #szexpartner kereséssel kapcsolatos tanácsadás
2022. jún. 14. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy prostiról beszélsz édesem, mit kell ennyit drámázni? Ha kell a pénz neki, jön, ha nem, nem. Szevasz
2022. jún. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez miért párkapcsolati kérdés, és hogy jön ide a szexpartner keresés?

Ő egy szolgáltatást nyújt, ha eleget fizetsz, 1 óra alatt ott van.

2022. jún. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges írni, mert az üzentek 99%-át nem olvassák el. Felhívod telefonon és megkérdezed. S jobban jársz ha nem emlegeted hogy a múltkor nem voltál mert egyből megbízhatatlannak fog tartani (bár már lehet így is el van mentve a telójában a számod, hogy kamus kliens és fel sem fogja neked venni).

Egyébként bocs, de ha ennyit filózol egy sima k.rvalátogatáson akkor bizti hogy lesz elég vér a pucádban hogy ténylegesen oda is menj??? Minden mást meg beszélj meg a prostival, fog-e ott dolgozni vagy sem, ennyike. 1 perc telefonon.

2022. jún. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hallo! Nagyon rajta vagy ezen a nőn és a rosszlányokon.Olyan mint ha beleszerettél volna..? Ha férre gondolom,akkor tényleg fölösleges tulbonyolítanod,a telo számára írj mert szinte sosem jön válasz az oldarol!. Az meg,hogy érzelmi és közvetlen viszonyt alakits ki annak az esélye a 0 -tól a minuszig terjed, ez 1000%
2022. okt. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!