Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Itt nincsenek önbizalomhiányos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt nincsenek önbizalomhiányos emberek? Vagy akiket valami trauma ért?

Figyelt kérdés
Akárhányszor ha kiírtam egy kérdést, hogy hogyan beszéljek meg valami szexualitással kapcsolatos dolgot a párommal, ha félek róla beszélni, mindig csak bunkó kommenteket kaptam, hogy "nyisd ki a szád", stb. Vagy ha más kérdéseket és kommenteket olvasok, ott is mindenki olyan természetesen írja, hogy megmondja a másiknak, hogy mire vágyik, mit szeretne csinálni, vagy mit szeretne, ha a párja csinálna. Én a feldolgozatlan traumám és az önbizalomhiányom miatt nem merek ilyeneket. Mivel úgy érzem, hogy nem érdemlem meg, az én vágyaim nem fontosak, és amúgysem akarom a másikat fárasztani a hülyeségeimmel. Ezt komolyan senki nem érti meg? Senki nem érzi át? Amikor erről írok ki kérdést, miért nem lehet segíteni, miért kell bunkózni és mégjobban belerúgni az emberbe? Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy tényleg ne lenne itt rajtam kívül más is hasonló cipőben. Nem akarom elhinni, hogy mindenkinek egészséges önbizalma van és soha senkit nem ért semmi ilyen jellegű trauma, ami miatt nem merne beszélni a saját vágyairól.

2022. júl. 25. 20:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%
Főleg olyanok vannak itt, de ez nem azt jelenti, hogy idegeneket pátyolgatni kéne. Mindenki a lehető legegyszerűbb válaszokat fogja írni, a kérdező meg kezd vele amit akar.
2022. júl. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Itt vannak a jóemberek.

Mi a korod, nemed, és mi a trauma?

Miben kellene segítenünk?

2022. júl. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#12 Te se jártál még terápiára, ha nem tudod, hogy fölösleges a trauma mibenlétén csámcsogni. A kérdés meg arról szól, hogy miért nem empatikusak a válaszolók.
2022. júl. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
De vannak. Sőt ebben szinte minden 5. ember érintett a földön.
2022. aug. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!