Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vallásosok, akik vártak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vallásosok, akik vártak a szexszel házasságig: petting se volt? Orális szex sem?

Figyelt kérdés

Mikor volt a lánykérés? Mikor volt az esküvő? (Mióta voltatok együtt, amikor ezek megtörténtek?)


Csók volt?

Tipi-tapi?

Petting volt?

Ha igen, akkor azt hogy kell elképzelni? Ruhában, vagy anélkül? Odadörzsöltétek egymáshoz a nemiszerveteket? Volt utána maszti valahogy (párod neked, te a párodnak, vagy mindketten magatoknak, esetleg csak egyikőtök)?

A férfi se verte ki magának soha?


2022. aug. 17. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen..
2022. aug. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Amit az Úr diktál, csak azt tehetjük akkor-, és addig-, amíg jóságával jelez felénk, hogy A, itt az idő; B, megtehetjük, mert nem pajzánkodásnak véli épp azt a Mesterünk.
2022. aug. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én válaszolok, teljes körűen , mert más úgyse nagyon fog, max széttrollkodják a kérdést! Ciki, nem ciki, ez volt:


Mi már alapból ismertük egymást, egy kisebb hitközösségben találkoztunk, így alap volt, hogy házasságig nincs szex. A petting az más volt. Volt, hogy ő engedett, volt, hogy én.


Az első pár hónapban tényleg csak csók volt. Most a feleségemre nézve nem tudom, hogy bírtuk ki. Aztán jött igen a tipi-tapi, először csak ruhán keresztül, majd benyúltam a pólója alá pár alkalom után. Aztán már amikor fekve pettingeltünk, az nagyon necces volt, így eleinte párnát raktunk magunk közé, és párnán keresztül dörzsöltük egymást, de sokszor így is ki kellett vernem, mert azt hittem szétrobbanok ott lent!

Majd mikor 10 hónapja voltunk együtt, megkértem a kezét. Igent mondott. Aznap először láttam a meztelen felső testét, és párna nélkül dörzsöltük egymást. Csak a dörzsöléstől elmentem.

Másfél éve voltunk együtt, amikor megtörtént az esküvő. Addig maradtunk ennél a dörzsöléses felállásnál, de volt egy időszak, amikor visszakerült a melltartó és párna is (asszem összevesztünk, már nem tudom).


Majd ott a nászéjszakán megtörtént a szex. Emlékszem, hogy alig vártam, hogy vége legyen a ceremóniának meg a lagzinak. Egy örökkévalóságnak tűnt, azt hittem sose lesz vége. Emlékszem, hogy a szertartástól jobban tartottam, de a lagzi hosszabb és unalmasabb volt, akkor már mindketten nagyon be voltunk zsongva, simogattuk egymást az asztal alatt. Mire vége lett a lagzinak, nekünk is végünk lett, hulla fáradtak voltunk. Majd reggel egymáséi lettünk. Nagyon emlékezetes volt. Nyilván csak sima szex volt, misszionárius, és inkább én dolgoztam, de csodálatos volt. Utána nyilván jött pár alkalom után az or és társai, meg kipróbáltunk rengeteg pózt is.

2022. aug. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Es ez a petting-dorzsoleses ugy belefer?
2022. aug. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy párt akiknél csók sem volt
2022. aug. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vallásos suliba jártam. Én sose tartottam be, viszont 3 barátnőm igen.

Az egyik barátnőmnél az esküvőig csók sem volt. A másiknál petting volt, csak behatolás nem volt meg. A harmadik barátnőm már lazábban kezelte a dolgokat. Petting és orál volt náluk. A legelső barátnőm amúgy azóta elvált 8 év házasság után. Idézem: ,,Jobb lett volna tudni előre, hogy ekkora pancser az ágyban és a libidója megegyezik egy krumpliéval”.

2022. aug. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!