Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális, hogy a munka stressz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a munka stressz miatt nem kívánom a férjem?

Figyelt kérdés

Elveszítettem szeretett munkámat, mert közelebb szerettem volna dolgozni lakhelyemhez.

Úgy volt, hogy felvesznek, de másítottak a szerződésen és bizonyos részleteket nem mondtak el. A munka ugyanaz lett volna, csak a lakhelyemen.

Így el vagyok keseredve, mert elveszítettem azt, amit nagyon szerettem lègkört.

Így nem maradt munka lehetőségem a közelben a munkakörömben.

Megpróbáltam egy kicsit hasonlóban elhelyezkedni, fel is vettek 2 napot voltam, de nagyon rosszul éreztem magamat abban a munkakörben, így nem írtam alászerződést, csak ki kellett jelenteni. Szégyellem

Hanem az előző munkahelyemnél dupla messze lévő helyen tudok dolgozni, ahol a diplomámnak megegyező munkakört tudok betölteni.

Nem szeretnék más munkát magamnak, de rengeteg időt autózom így munkába.


Párom nem érti meg a stresszem okát.

Az új helyen 3. Napja vagyok és azt mondta most már ennyi idő alatt le kellett volna nyugodnom.

Itt jó, mert azt csinálhatom, amit szeretek, de ez az utazgálás fárasztó. Félek megemelik az üzemanyagot majd és akkor mi lesz majd velem.

Mindig az estét várja, hogy együtt legyünk.

Én azónban lassan fél hónapja nem akarok vele lenni, örömöt szerezni saját magamnak, mert úgy érzem elcsesztem az életem.

Mondta a párom, hogy mivel gyermeket szeretnénk majd hamarosan évekig nem kattoghatok ezen és ki tudja mi lesz majd akkor.

Gondolkodom, hogy elmegyek egy pszichológushoz, csak sokallom az árát és szégyellem elmondani a történteket.



2022. szept. 8. 07:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Normális. Ne ezzel foglalkozz! Ne pörögj rajta, csak csináld, ami jön. Ki fog alakulni
2022. szept. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is normális, de feleslegesen stresszeled magad szerintem.

Azokra a dolgokra koncentrálj amik stabilak az életedben és örömet okoznak.

2022. szept. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Majd ha a férjedet is elveszíted, akkor gondolkodhatsz rajta, melyik a fájóbb.
2022. szept. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Azért ezt egy kicsit magadnak generálod.Váltottál, normális hogy picit stresszelsz,az is,hogy nem pont a szex az első,de azért picit megeröltethetnéd magad a kedvéért.Annak meg örülj,hogy válogathatsz az állások között,és azt dolgozhatod,amit szeretsz.Van akinek mindent el kell vállalni,meg van aki meg se teheti,hogy váltson,mert egy percig sem maradhat pénz nélkül mert napról napra él.Na ezzel nem azt akartam mondani,hogy az a normális,vagy hogy baj,ha valaki fejlődik,meg jól érzi magát a munkájában,sőt így kéne lennie.Csak hátha ezeket végiggondolva inkább azt érzed,hogy szerencsés vagy,hogy te megteheted,nem azt hogy elrontottál valamit.Ahogy az első mondta,majd kialakul.Próbálj lenyugodni,lehet,hogy még jót is tenne az a kis összebújás.Sok szerencsét az új helyen!
2022. szept. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm nagyon kedvesek vagytok. Nem szeretném húzni az idejét, de egyszerűen amióta ez történt velem nem kívánom.

Teljesen szanaszét érzem magam.

Holnap lesz a szülinapja mindenképp együtt szeretnék majd Vele lenni.

Mert látom, hogy már aludni sem tud. Friss házasok vagyunk és nagyon zavarja, hogy ennyire kattogok a jövőn, mert elcsesztem.

2022. szept. 8. 08:17
 6/20 anonim válasza:
94%
te nem tudod, mi az, ha elcseszed az életedet. Hát ez nem az a kategória.Ez a :-adódik némi nehézség, sebaj, majd megoldódik- kategória.
2022. szept. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
Ne kattogj!Kezdetek bele,majd megjön a kedved!Valóban elveszítheti ezért.Akkor lesz csak baj!Örülj,hogy szeret,hogy együtt megoldható.Én 20 éve vagyok házas,van 5 gyerekünk.Voltak mindenféle mélypontok,mindig egymást támogattuk.Most nem a pár nap szexmentesseg fogja elriasztani,de ha egyfolytában ideges vagy,hónapokig nem lehet hozzádszólni az már kemény. A jövőn amin nem lehet változtatni azon meg kár előre kattogni.Valami majd lesz.Annak örülj,ami van.
2022. szept. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, volt most a halálos baleset, ahol a férj, meg a nagyobbik gyerek meghalt, és az anyuka pont a kórházban vajúdott mikor megtudta a hírt. Az üres házba viszi haza a csecsemőt. Na az tragédia és szörnyű! És nem ő cseszte el, hanem az élet

A te bajod nem szörnyű. Keress a közelben nem szakmába vágót, ha megterhelő az autózás, közben meg figyeld folyamatosan a közelben a szakmába vágót is. És ne hisztizz.

2022. szept. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:/
2022. szept. 8. 08:38
 10/20 anonim ***** válasza:
63%

Most ez komoly? Kicsit messzebb kell menni dolgozni és ezért nem szexelsz a férjeddel?

És mi meg szavazati jogot adtunk "ezeknek"...

2022. szept. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!