Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális, hogy a munka stressz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a munka stressz miatt nem kívánom a férjem?

Figyelt kérdés

Elveszítettem szeretett munkámat, mert közelebb szerettem volna dolgozni lakhelyemhez.

Úgy volt, hogy felvesznek, de másítottak a szerződésen és bizonyos részleteket nem mondtak el. A munka ugyanaz lett volna, csak a lakhelyemen.

Így el vagyok keseredve, mert elveszítettem azt, amit nagyon szerettem lègkört.

Így nem maradt munka lehetőségem a közelben a munkakörömben.

Megpróbáltam egy kicsit hasonlóban elhelyezkedni, fel is vettek 2 napot voltam, de nagyon rosszul éreztem magamat abban a munkakörben, így nem írtam alászerződést, csak ki kellett jelenteni. Szégyellem

Hanem az előző munkahelyemnél dupla messze lévő helyen tudok dolgozni, ahol a diplomámnak megegyező munkakört tudok betölteni.

Nem szeretnék más munkát magamnak, de rengeteg időt autózom így munkába.


Párom nem érti meg a stresszem okát.

Az új helyen 3. Napja vagyok és azt mondta most már ennyi idő alatt le kellett volna nyugodnom.

Itt jó, mert azt csinálhatom, amit szeretek, de ez az utazgálás fárasztó. Félek megemelik az üzemanyagot majd és akkor mi lesz majd velem.

Mindig az estét várja, hogy együtt legyünk.

Én azónban lassan fél hónapja nem akarok vele lenni, örömöt szerezni saját magamnak, mert úgy érzem elcsesztem az életem.

Mondta a párom, hogy mivel gyermeket szeretnénk majd hamarosan évekig nem kattoghatok ezen és ki tudja mi lesz majd akkor.

Gondolkodom, hogy elmegyek egy pszichológushoz, csak sokallom az árát és szégyellem elmondani a történteket.



2022. szept. 8. 07:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
64%

Ez most valami modern trend, hogy jaj de stresszes vagyok, ezért nem szexelek a férjemmel?

Meg majd szülinapi jutalomként fogok vele szexelni?


Itt valami nagyon komoly gond van, sajnálom a férjed...

2022. szept. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Nem a szülinapja miatt fogok vele lenni, hanem mert szeretem.

Sokan megértették azért és írták, hogy elképzelhető, hogy a stressz maitt sajnos képtelen vagyok a magán életemben örömködni.

Igyekszem most már lenyugodni, csak kell hozzá egy kis idő.

Köszi nektek!

2022. szept. 8. 09:00
 13/20 anonim ***** válasza:
39%

2 nagy pofon kéne neked, nem idő, mert jó dolgodban már nem tudod mit csinálj, ezért mondva csinált dolgokon kezdesz el "stresszelni".

Bohócság.

2022. szept. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
16%
Ideje fontossági sorrendet huzni a munka és magánélet terén.
2022. szept. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Én a másik oldalról tudom leírni a dolgot: férfiként rossz nézni, hogy a feleségem teljesen frusztrált és ideges. Ő is most kezdett új munkahelyen és még nagyon feszült. A különbség, hogy ő itthonról dolgozik, de az eredmény ugyanaz: nem kívánja az együttlétet. Én próbálom támogatni meg megértem, de egyre jobban nyomaszt engem is, hogy már 2 hónapja nincs semmi, mert a stressz miatt ha csak próbálok kezdeményezni, rögtön elutasít.


Szerintem beszélgessetek, valahogy vezesd le a stresszt, vagy próbálj olyan helyet keresni, ami közelebb van, mert az ilyesmi később a kapcsolatra is rátelepedhet.

2022. szept. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Macnab ***** válasza:
100%
Az a fránya diploma...az életre nem tanit meg..legyél ember, nő, ne diplomás droid...
2022. szept. 9. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Azóta együtt voltunk!:)
2022. szept. 9. 20:46
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
ne hazudj te hazug
2022. szept. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy megértsd, nézzük, mi is az a sokat emlegetett stressz, és miért olyan káros? A stressz arra szolgált valamikor, hogy ha találkoztál a kardfogú tigrissel, el tudjál előle menekülni, vagy fel tudd venni vele a harcot. Tehát a PILLANATNYI túlélést szolgálta. Ebben az állapotban csak a kar- és lábizmaid, valamint az agyad tud teljes kapacitással működni, minden egyéb háttérbe szorul, és csak félgőzön üzemel. Mondom: minden egyéb! Az emésztés, a hormonális folyamatok, a genitáliák, az immunrendszer, minden! A PILLANATNYI túlélés alatt a szimpatikus idegrendszer kapcsol be, a mellékvese ontja magából a kortizolt, ami egy rakás káros folyamatot indít be. De ez egy másik történet. A lényeg, hogy a szexhez, a szerelemhez a szimpatikus idegrendszernek kell bekacsolnia. Ha ez nem teljesül, természetes, hogy nem kívánod a párodat.
2022. szept. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

#19: Azért a stressz nem egyenlő a fight-or-flight állapotával, de kétség kívül szorosan kapcsolódnak egymáshoz. A kortizol mellett az adrenalin még ami ilyenkor nagy mértékben termelődik, az izmokra inkább az hat, mint a kortizol.

Tény, hogy stresszes állapotban a szex általában nem működik, de ne felejtsük el, hogy fiziológiailag a szerelem is egyfajta stresszállapot, csak más a lefolyása.

2022. szept. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!