Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az "anyósom" látta amit nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az "anyósom" látta amit nem kellett volna, most miért gyűlöl?

Figyelt kérdés

A barátom egyedül él a házához volt kulcsa az édesanyjának, de vissza kérte, hogy ha nála lennék ne legyen "gond"...

De az anyja másoltatott egyet amiről nem tudod a párom.

Nemrég vagyunk együtt én most pár napja aludtam ott először, nekem ő volt az első.

Másnap reggel megint szexeltünk és nem hallottuk, hogy az anyja bejön a házba csak amikor kinyitotta a szoba ajtót...

Hirtelen becsapta az ajtót és elviharzott.

Később a barátom elkérte a másolt kulcsot is és megmondta ne jöjjön csak úgy kéretlenül hozzá.

Aztán találkoztam személyesen az anyukájával nagyon kellemetlen volt, minden mozdulatával kifejezte utál és mindig motyogott valamit az orra alatt, üdítőt akart önteni a párom de elvette előlem a poharat, hogy abból ne igyak. Eljöttünk tőle de a hátam mögött mindennek lehord.

Miért gyűlöl, ha nem tettem ellene semmit?

Azért mert lefeküdtem a fiával?

Ha igen ezt butaságnak tartom.



#szex #anyós #Ránknyitott
2022. okt. 21. 14:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Lehet hogy olyan mint az exem anyja, hogy féltékeny arra ha a fiának van valakije. Vannak ilyen anyák.
2022. okt. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Ne törődj vele, szimplán bolond szegény. A párodnak kell meghúzni egy bizonyos határt maximum vele szemben.
2022. okt. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Én nem ismerem "anyukát" de nincs olyasmi a dologban, hogy nagyon féltékeny típus (ahogy már előttem is írták), esetleg egyszerűen prűd felfogása van vagy nem nevelkedett véletlenül vallásos családban? (ahol pl házasság előtt nincs szex stb.) Én ezekre tudok gondolni


Vagy a másik, amire tudok gondolni, hogy nem biztos, hogy szó szerint "gyűlöl", lehet csak nagyon zavarban volt /van, kellemetlen neki is a szituáció és zavarában nem tudja, hogyan viselkedjen. Vannak ilyen emberek akik kellemetlen szituban felvesznek egy ilyen passz-agresszív álarcot és ezzel próbálják palástolni, valójában mennyire kellemetlen nekik a dolog.

2022. okt. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem szép jelzőkkel illet biztosan nem kedvel, nemis vallásos, talán csak féltékeny típus ahogy írjátok.

Nem tudom, nem lehet vele beszélni, nem áll szóba velem.

2022. okt. 21. 14:48
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Ne legyen lelkifurid itt az anyósnál nem stimmel valami a toronyban. Tökmindegy kivel találta volna az ágyban a fiacskáját ugyanúgy fújna rá. Ne foglalkozz vele, nem az anyóssal dugsz, hanem a fiával. Ezt a dolgot a pasidnak kellene rendbe raknia az anyjával nem neked.
2022. okt. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

5.

Párommal sem valami kedves azóta, mert mellettem áll ki és megmondta ne beszéljen úgy rólam ahogy.

A kulcsokért meg szó szerint sírt mert ő nem gondolta, hogy rosszat tesz azzal, hogy másoltat magának egyet.🤦🏻‍♀️

2022. okt. 21. 15:31
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Anyósokkal néha nem egyszerű. Itt sok minden lehet, az is előfordulhat, hogy magában nem fogadta még el, hogy a "kisfia" bizony már érett férfi, aki aktív szexuális életet él, te meg "elveszed" tőle.

Ez idővel majd alakulni fog, remélhetőleg jó irányba.

2022. okt. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
11%

Hogy miért utál?

Nem téged utál konkrétan, s nem a zért mert a fiával vagy! Hanem mert miattad lett kirekesztve, és megalázva!

2022. okt. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

8.

De mivel is lett megalázva?

2022. okt. 21. 16:26
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Abból, hogy a másoltatott egy kulcsot a fia lakásához, és aztán nem szólt róla, már látszik, hogy nárcisztikus toxikus anyáról van szó. De ezek szerint a fia fel mer lépni ellene, és próbál neki határokat szabni, ez jó jel. Viszont mama nem fog egyhamar megváltozni, vagy megbirkózol vele, hogy mindig meg fogod kapni tőle, és ha ebben a párod segít és támogat, akkor talán nem lesz olyan nehéz, vagy megszakítjátok vele a kapcsolatot, vagy keresned kell másik partnert.
2022. okt. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!