Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan van kiakadva anyósom?...

Jogosan van kiakadva anyósom? Tényleg engedélyt kellett volna kérni tőle, mielőtt gyereket vállalunk?

Figyelt kérdés
26 és 29 évesek vagyunk a férjemmel, most várjuk az első gyerekünket. Anyósom teljesen ki van akadva, szerinte ezt illet volna vele megbeszélni.
2014. júl. 22. 12:48
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen jogosan, mar a gyermeknemzes celjabol elkovetett szex elott illett volna racsorogni :D
2014. júl. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
64%
Ha komolyan gondolod ezt a kérdést amit feltettél akkor igen,illet volna mert gond van veletek.
2014. júl. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
81%
Kérdésem, hogy külön laktok-e vagy anyóssal? Ha külön, akkor értelem szerűen nem kell előtte megbeszélni, csak ha már úton van a baba, akkor közölni vele.
2014. júl. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
69%
Nála laktok? Akkor sincs semmi köze hozzá, de azért úgy valamennyire érthető a kiborulása. Ha külön éltek, akkor csak simán nem normális.
2014. júl. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
67%

Igen, nekem is ez jutott eszembe. Ha csak megfordul a fejedbe, hogy talán tényleg engedélyt kellett volna kérnetek drága mamától, akkor valóban gyámságra van szükséged, és jogosan háborog a mama :)


Na jó viccet félretéve. Semmi köze hozzá, hogy hogy élitek az életeteket. Ezt jobb lesz vele is megbeszélni.

2014. júl. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
70%
Nem jogos, kivéve, amit már írtak, hogyha nála laktok.
2014. júl. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Igen, vele élünk, de külön házrészben és anyagilag is eltartjuk magunkat.


Ő mondta többször, hogy ne költözzünk el, felesleges. Mit gondolt, sose lesz gyerekünk?

2014. júl. 22. 12:57
 8/39 anonim ***** válasza:
29%
Anyósodnak nincs igaza, csak akkor lenne, ha nem lenne lakásotok és nála laknatok, vagy ha ő tartana el titeket.
2014. júl. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem, ha vele éltek, még ha külön lakrészben is, akkor van némi alapja, hogy kiakadt. Ő nektek kettőtöknek ajánlotta fel, hogy ott éljetek. Lehet úgy gondolta, ha családot alapítotok, akkor elköltöztök előtte. Szerintem ezt illett volna előtte megbeszélni, mármint hogy ilyen terveitek vannak. Ha az ember másnál lakik, akkor ez evvel jár. Én is laktam szívességből más lakásában egy ideig, még a macskámat sem vittem, hanem másra bíztam addig. Nem terveztem volna oda gyereket.
2014. júl. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
60%
Te miről beszélsz? Írta, hogy eltartják magukat..
2014. júl. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!