Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az "anyósom" látta amit nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az "anyósom" látta amit nem kellett volna, most miért gyűlöl?

Figyelt kérdés

A barátom egyedül él a házához volt kulcsa az édesanyjának, de vissza kérte, hogy ha nála lennék ne legyen "gond"...

De az anyja másoltatott egyet amiről nem tudod a párom.

Nemrég vagyunk együtt én most pár napja aludtam ott először, nekem ő volt az első.

Másnap reggel megint szexeltünk és nem hallottuk, hogy az anyja bejön a házba csak amikor kinyitotta a szoba ajtót...

Hirtelen becsapta az ajtót és elviharzott.

Később a barátom elkérte a másolt kulcsot is és megmondta ne jöjjön csak úgy kéretlenül hozzá.

Aztán találkoztam személyesen az anyukájával nagyon kellemetlen volt, minden mozdulatával kifejezte utál és mindig motyogott valamit az orra alatt, üdítőt akart önteni a párom de elvette előlem a poharat, hogy abból ne igyak. Eljöttünk tőle de a hátam mögött mindennek lehord.

Miért gyűlöl, ha nem tettem ellene semmit?

Azért mert lefeküdtem a fiával?

Ha igen ezt butaságnak tartom.



#szex #anyós #Ránknyitott
2022. okt. 21. 14:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A mama fél,hogy elveszed tőle a pici fiát.
2022. okt. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%
Beteg az agya,a fia örökölte biztos...
2022. okt. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

11.

Nem én vagyok az első barátnője, és elvenni sem akarom a fiát.

Mióta ránk nyitott teljesen kivan, hogy ő ezt, hogy láthatta mintha mi/ én lennék a hibás.

2022. okt. 21. 18:17
 14/15 anonim ***** válasza:
80%
Kérdezd meg tőle hogy a fiát a gólya hozta!??
2022. okt. 22. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem értem a rinyálást. A pasidnak ezek szerint külön kérója van, így nyilván nem kell anyucit kerülgetni, akivel napi kapcsolatban sem kell lenni. Nem tetszik neki valami? Ki nem sz rja le? Majd abbahagyja. Ha a faszid takarékra tudja tenni anyukát, akkor jó, de ha ilyen bólogató lúzer, akkor még most lépj le.
2022. okt. 22. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!