Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez normális?18/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális?18/L

Figyelt kérdés
Én egy fiatal szőke hajú,zöld szemű,nagyom vékony de formás lány vagyok,aki gyakran megkapja a környezetétől,hogy szép.Nos mostanság láttom,hogy egy nagybátyám is észrevette ezt.Folyamatosan bámul,próbálja tartani a szemkontaktust,nézi a melleimet,fenekemet,megjegyzi mindig milyen csinos nő lettem.Ezt eddig nem vettem komolyan de most februárban betelt a pohár.Náluk aludtam és többször perverz megjegyzést tett.Egyik este a sötétben a konyhába töltöttem magamnak vizet,ő jött hátulról és megsimította a melleimet,majd a hátsómra csapott.Teljesen lefagytam,reagálni nem tudtam.Másnap bejött hajnalban míg aludtam és bedugta az ujját oda.Szüleimmel elég rossz a kapcsolatam,nem hisznek nekem,mindenért én vagyok a hibás,nagybátyámat viszont imádják.Nem tudom mitévő legyek!!

2023. ápr. 10. 22:29
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
20%
Igen, teljesen normális, nincs miért aggódni.
2023. ápr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim válasza:
67%

Hat ez kuvva gaz… ahogy van

Ha ez valoban igaz ..

Akkor keruld el ot

Oltozz tul ha o is ott van ahol te

Es bunko modon add a tudtara ha meg 1x hozzad er szetveretteted az agyat

Beteg allat

Hany evesek vagytok?

2023. ápr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
82%
Verd pofán. ha nem tiltakozol, azt hiszi büntetlenül zaklathat. Ígérd be neki hogy feljelented.
2023. ápr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
82%
Fenyegesd meg, hogy még egy ilyen és gondolkodás nélkül messz a rendőrségre
2023. ápr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
78%

Te is tudod, hogy nem normális.

Miért aludtál nála?

Nincs ennek az állatnak felesége? Csaja? Barátnője?

2023. ápr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
86%

Nem igazán értem, ahogy féltetted a kérdést..

Egy pillanatig is megfordult a fejedben, hogy ez normális lehet?

Mert a leírásodban meg ellene vagy.

2023. ápr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
82%
Egy pofon még mindig jobb mint hagy megró szákoljanak. Igenis vágd pofán a vén disznót.
2023. ápr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem normális,csak félek és senki se hisz nekem sose.Azért aludtam nála,mert messze lakunk tőlük és egy születésnap alkalmából náluk aludtunk egy éjjel.Van felesége,aki igazából a csicskája ennek az életképtelennek!
2023. ápr. 10. 22:46
 9/37 anonim ***** válasza:
12%
Vér szerinti nagybátyád, vagy nem? Azaz ő vérrokonod, vagy a felesége? Mert ha a felesége az, akkor neki kell elmondani, és ő, remélhetőleg, elrendezi vele a dolgot! Ha, viszont, vérrokon, akkor az bűncselekmény, mert vérfertőzés, és rendőrségi ügy is lehet belőle!
2023. ápr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
6%

Ha egyenlőre nem mersz vagy nem szeretnél, de ha majd úgy érzed itt az ideje, akkor kérj segítséget a NANE egyesülettől.

Elköltözni nem tudsz?

Ha a pénz az oka, akkor esetleg barátokkal, vagy keresel neten valakiket, akik lakotarsat keresnek.

2023. ápr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!