Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Most mit csináljak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nincs párom! És 21 éves lány vagyok.

Anyám egy hete rájött,, hogy szoktam masztizni. És erre tollakkal (Signetta fajta) segítek. És konkrétan hülyének nevezett, mert 1, miért nincs pasim, 2, miért nem veszek magamnak mű f*szt.

És érzek késztetést a masztira, de mindig eszembe jut, és elmegy a kedvem.

Mit tegyek



2023. ápr. 21. 08:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg azt javasolnám, hogy járj nyitott szemmel és ne stresszelj rá a dologra.

Amúgy meg ne foglalkozz anyuddal és élvezd magad. :)

2023. ápr. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt gondolom, hogy azzal masztizz ami számodra izgató és ne foglalkozz senki véleményével. Számomra a hétköznapi dolgokkal való maszti sokkal izgatóbb mint az erre a célra gyártott dolgok. Szóval próbáld elfelejteni mit mond anyukád és élvezd azt amit és amivel csinálod, csak ez a fontos.
2023. ápr. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#12: Te miket használtál?
2023. ápr. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Itt is van ismerkedési kategória. Ha írsz oda, ha több mindent elmondasz magadról, pillanatok alatt lesznek jelentkezők. Aztán már csak válogatnod kell. Sok sikert!
2023. ápr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Bárcsak azon akadna ki az anyám, hogy nem dildóval csinálnom.

Felnőtt nő vagyok, de ha megtudná, hogy egyáltalán csinálom, szerintem azonnali hatállyal kitagadna, de előtte még vinné a híreket valami ismerős papnak, hogy mekkora perverz szajha lett a lányából, pedig szűz vagyok.

2023. ápr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne pasizhatnál?


Anyud nem azt mondta, hogy ne masztizz... hanem hogy erre megfelelő eszközökkel tedd. :D Egy vibri/dildó csak pár ezer forint.

2023. ápr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
48%
#15: Akkor nem kell tudnia róla. Gondolom, nem velük laksz már.
2023. ápr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Meilyk megyébe élsz??
2023. ápr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!