Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hosszú távú párkapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú távú párkapcsolatban harmadik személy?

Figyelt kérdés

Sziasztook

Szóval bele is vagnek a közepébe.. A párommal szeretnénk harmadik személyt a szexhez, hogy ki próbáljuk milyen. 2N 1F és 2F 1N felállásban is szeretnénk.

Hol keresgeljunk? A párom szerint rosszlanyokon.. De nekem az annyira rideg, nem tudom miért.

A másik kérdésem, hogy ki, hogy fogadta el? Voltak ketsegeitek? Rontott inkább a féltékenység miatt vagy jobb lett?

Szívesen olvasnék itt is de, privátban is tanácsokat.


23N



2023. máj. 8. 19:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Én is kerestem anno. Szerintem kár az energiáért… 30/F
2023. máj. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem a rosszlányokon..
2023. máj. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Működhet ha kellően erős a kapcsolat és rólatok szól és nem a + emberről.
2023. máj. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Szeretnénk mindenféleképpen megvalósítási de, úgy érzem nekem kell, hogy ismerem a 3.szemelyt.
2023. máj. 8. 19:53
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

Én anno feldobtam a páromnak, hogy mit szólna hozzá, ha esetleg egy nőt bevennénk harmadiknak.

Meglepett a reakciója, mert azt kérdezte, hogy “na és mit csinálna vele egy másik nő?”

Meséltem neki pár lehetőséget, vágott rá egy grimaszt, de azóta semmi több.

Nekem egy kis idő múltán megint eszembe jutott a dolog, de mivel láttam, hogy kételkedve fogadta, így felhagytam az egész ötlettel.

Most 46 évesen már ott tartok, hogy még belegondolni is taszít az ötlet, úgy érzem egy rossz pillanat kapott el anno, és örülök, hogy nem erőltettem.

A végén még hülyét csináltam volna magamból.

F.

2023. máj. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

Pl swingerklub

Ott vannak solo lanyok is vagyis inkabb nok.

2023. máj. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%

Mielőtt bármit is csináltok először alaposan beszéljétek át a közös játékszabályokat (mit igen, mit nem), s mit szeretnétek megélni, kit miért izgat.

A nőt 3.-nak a legnehezebb, de szerintem NE rosszlányokról keressétek. Egy iparos, futószalag valamit kaptok időre pénzért.

Ha a 2N - 1F és 2F - 1N is játszik akkor a legegyszerűbb egy párcserés játék. Arra legkönnyebben swingerben találtok partnereket. Ott adott a hely, az idő és mindenféle keresgélés nélkül azonnal face to face 100% kamumentesen tudtok ismerkedni.

2023. máj. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha ez számodra tudva lévő érzés, h ismerned kéne a másikat, ami érthető valahol, hogy vagysz a bizalomra mégis, akkor muszáj ismerősi körből keresni. Nekem bár nincs tapasztalatom, de tinderen is nem egyszer láttam, hogy valakik keresnek 3. vagy beugró párt.
2023. máj. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

#8 ismerősnek előnye, hátránya egyaránt van.

Előnye amit írtál, megvan a kiindulási bizalom.

A hátrányok viszont... egyrészt elpletyizheti a dolgot az ismerős körben. A másik, hogy ismerősnél nehezebb zárni a storyt - mivelhogy utána is összefutsz vele.

2023. máj. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy baráti pár ugyan abban a cipőben volt mint ti. Sokáig kerestek egyedülálló csajt, sikertelenül. Normális pasit meg még tovább de az sem jött össze (aki próbált már keresni az tudja milyen ez).

A vége az lett hogy egy másik párt találtak akik szintén a hármast szerették volna kipróbálni. Ők lassan 4-5 éve vannak baráti viszonyban is. Az elején volt egy kis ismerkedős időszak, majd utána lassan haladtak, egymás előtti szex majd parcserés majd jött az igazi harmasozás amikor az egyik párnak csak az egyik része vett részt benne.

Nekik ez bejött, ha gondolnak egyet akkor hívja az adott pár a másikat magukhoz, és ahogy épp alakul úgy történik minden. Sértődés nincs, mindenki elégedett azzal ami van, szóval azt mondják hogy ez tökéletes nekik. Viszont azt elismerik hogy nagyon nagyon nagy szerencséjük volt egymással.

Szóval hajrá hátha nektek is összejön.

2023. máj. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!