Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Demiszexuális lányok, nők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Demiszexuális lányok, nők, nektrk komoly kapcsolatban milyen a szexigényetek?

Figyelt kérdés
Ha erős az érzelem, akkor a vágy is megvan?

2023. máj. 14. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
18%

Az igény számügyileg nem fontos. Az annál inkább hogy nem tudják elképzelni hogy mikor ők ép nem akarják, te meg igen, akkor hogy nem vagy egy szemétláda lelketlen sz@r amiért akarod.

Persze mikor épp akarják akkor, nagyjából olyan mint egy normális nő. De sajnos nem azok. Normál emberrel elképzelhetetlen, hogy hosszútávon működjön a dolog. Keress inkább normális nőt.

2023. máj. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez az új divat hogy félreértelmezik ezt? Azt hittem mindösszesen az érzelmi alapokon működő monogámiát jelenti ez a szó, hogy nincs kedved azzal szexelni akit nem szeretsz, sőt, undorodsz tőle. Nyilván akit szeretsz, azzal akarod, ugyanannyira mint mások, sőt. Ilyen apróságok időszakosan befolyásolhatják, hogy menstruáció és terhesség.
2023. máj. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem demiszexuális lányokat halgassunk meg a témában.
2023. máj. 14. 10:05
 4/6 anonim ***** válasza:
3 komoly kapcsolatom volt. (A 3.hoz hozzámenten) 27 évesen
2023. máj. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyan amilyen.

A noknek van ciklusa spec ez elegge befolyasolja na meg a melo tanulas stb.

Azert mert erzelem nelkul nem szexelek az nem jelenti azt h mas a szexigenyem mint mas noknek.

Ha felcseszed az agyam hiaba szetetlek nem fogok dugni mert eppen ideges vagyok rad. Vagy ha hulla faradt vagyok egy kemeny nap utan. Vagy ha csak olelesra vagyom.

Pont ugy mukodom mint mas no.

2023. máj. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

5. “ Pont ugy mukodom mint mas no.” Hagyjuk már a kamu szöveget. Nagyon nem úgy működtek. Még csak gondolni se lehet mellesetek semmire. Mert azonnal sértés hogy nem csak ti vagytok a világon.

Normális heteró ember demiszexúálissal soha ne jöjjön össze. Csak szenvedés mellettük az élet, mert csak azt érezheted amit ők. Semmi megértés nincs bennük.

2023. máj. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!