Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 31 éves férfiként mit tehetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 éves férfiként mit tehetnék, hogy jobban kelljek a nőknek ha már komoly egzisztenciát építettem, jók a belsőértékeim, de a jóképűség hiányán nem tudok változtatni?

Figyelt kérdés

Hiába tesz bármit az ember, se a magasságán , se a jóképűség hiányán nem tud változtatni, ezek pedig kulcstényezők a nőknél, ez számít legalább 70-80%-ban a belsőértékek, a sikeresség, az anyagi biztonság(kivéve a golddiggereknél de azok nem érdekelnek) csak a további 20-30%-ot teszi ki, mi tévő legyen így egy férfi?


Az igényeimet nem tudom csökkenteni, csúnya nővel képtelen vagyok összejönni, mivel én sem vagyok csúnya, csak átlagos, illetve az élet többi területén a kinézeten kívül bőven átlagon feletti vagyok.


2023. máj. 12. 15:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/149 anonim ***** válasza:
83%
Újabb hétvége űjabb shrek féle hisztiroham.
2023. máj. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/149 anonim ***** válasza:
82%
*újabb
2023. máj. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/149 anonim ***** válasza:
88%
A nőkhöz való hozzáertésre, a masikra való fókuszra kéne gyúrni inkább. Ne az ego legyen a fókuszban hanem a másik..
2023. máj. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/149 anonim ***** válasza:
63%
Incelhiszti
2023. máj. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/149 A kérdező kommentje:

#3


Ezeket meg tudom valósítani, csak éppen ha a kinézet alapján egyből dönt a nő, hogy nem kell neki az ember, akkor nem tud bizonyítani.

2023. máj. 12. 15:38
 6/149 anonim ***** válasza:
59%

Menj el egy stílustanácsadóhoz!

Megfelelő szakállnyírással, szemüveggel, frizurával, hajszínnel, megfelelő színű és stílusú ruhával, kiegészítőkkel szép leszel!

2023. máj. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/149 anonim ***** válasza:
43%
5: Félre vagy informálva, nem kinézet alapján döntünk!
2023. máj. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/149 anonim ***** válasza:
77%
Legalább írnád ki egy másik kategóriába az ámokfutásodat shrek.
2023. máj. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/149 anonim ***** válasza:
39%

Szheeeeeméééééélyissshhééééééggggh...


Csak viccelek, én az igazat fogom mondani neked. Ha ronda vagy, azon nem tudsz változtatni. Rondaság, alacsonyság, izmossághoz nem megfelelő genetika/csontozat. Ezeken nem lehet változtatni. Ha kimaxoltad a dolgokat úgy ahogy pénzügyileg és látod mi a helyzet, akkor kb. kimaxoltad az életet. Ha még 35 alatt vagy, akkor még túl öreg sem vagy, mármint ezt úgy értem kb. amilyen nőt most meg tudsz kapni, annál jobbat a későbbi életed során sem fogsz tudni.


A legtöbb ember terel, álomvilágban él, hazudik még saját magának is ezekkel kapcsolatban sajnos. Aztán néha-néha egyszer azért kifakadnak, ha eleget piszkálják, hogy de mégis a szép/magas/sportos kell nekik, csak azt nem értem ezt miért nem lehet egyből elsőre elismerni, hogy mindünkben van elég keményen felszínesség.

2023. máj. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/149 A kérdező kommentje:

#6


Sajnos ez csak bizonyos szintig igaz. Az arcforma, az orr formája, stb. a meghatározó.


#7


Érdekes, mikor felhoztam, hogy a nők hazudnak arról, hogy nem a külső a fontos hanem a belső, akkor itt mindenki nekem rontott, hogy dehogy hazudnak elmondja mindegyik nő, hogy a külső számít a többi csak utána jön. Néha-néha kiugrik a szög a zsákból ha olyan a helyzet, hogy még itt is mondanak ilyet-olyat is.


#9


Nem vagyok ronda, de jóképű sem. Főleg már most, hogy szedtem fel egy kis súlyt az elmúlt években. Régebben izmos voltam, jó testalkatom volt, bár a 170 cm magasság nyilván mindig alacsony lesz a nő szemében, hiába 155-160 centis a nő.


A nők iszonyatosan felszínesek csak egyszerűen nem akarják ezt beismerni.

2023. máj. 12. 15:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!