Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy egyenes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy egyenes legyen a péniszem?

Figyelt kérdés

Eléggé lefele görbül a péniszem. Én mindig is lefele lógva hordtam a farkamat az alsógatyámban és úgymond sokszor magam alá “gyűrtem”. Még ha merevedésem volt is mindig próbáltam lefele “nyomni”. Nem emlékszem vissza hogy volt e valaha egyenes a farkam vagy alapból ilyen, de arra gondolok az amiatt lehetett mert mindig lefele raktam.


Szerintetek hogyan lehetne egyenes vagy legalább egyenesebb?

Valahol olvastam, hogy akinek ez volt a problémája elkezdte felfelé hordani a gatyájában és 1-2 év után visszaállt. Én is próbálom felfelé rakni de nekem emiatt néha feláll meg nagyon dudorodik és kényelmetlen is.

Ha valakinek sikerült visszaállítani a görbületet az kérlek írja le hogyan!!



2023. máj. 28. 09:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Kovács üllőn kiegyengeted.
2023. máj. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Ez tisztán csak genetika, nem lehet rajta változtatni.
2023. máj. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
43%
Mosás majd vasalás.
2023. máj. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként amit a kérdés második felében írtál nem hülyeség, csak el kell tűrni a dolgot.

Nekem egyenes volt, de mindig jobb oldalra rakom mert nem fér el, így elkezdett jobbra meggörbülni.

2023. máj. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
48%
A második opció jó lehet amit írtál, de semmiképp se vegyél fel szűk ruhát,mert azzal a heréidnek teszel rosszat.
2023. máj. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
42%
Karózd ki
2023. máj. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nekem balra görbül enyhén régen fecskét hordtam és nem fért el egyenesen ha állt.

Mindíg balra toltam le.

Egy ideje hordok itthon női bodyt és abban a hasamhoz tapasztom valamennyit javult de szerintem sose lesz már olyan mint volt. Kis koromban mikor csak 10-12 cm volt akkor egyenes volt mint egy ceruza felfelé ívelt. Aztán ahogy nőtt egyre kevésbé találtam neki helyet.

2023. máj. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A vasaló csodákra képes
2023. máj. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Akkor vasaljad!
2023. máj. 29. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Rendelj penisz nyújtó extendert!Ha egész nap rajta tartod a peniszeden/nagyon kellemetlen és kényelmetlen/de nyújtja és kiegyenesiti!Az minden görbületet elsimit!De,nappal 8 órától délután 4 óráig kell viselni!Ha minél előbb eredményt akarsz elerni,akkor egész éjjel legyen rajtad!
2023. máj. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!