Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy egyenes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy egyenes legyen a péniszem?

Figyelt kérdés

Eléggé lefele görbül a péniszem. Én mindig is lefele lógva hordtam a farkamat az alsógatyámban és úgymond sokszor magam alá “gyűrtem”. Még ha merevedésem volt is mindig próbáltam lefele “nyomni”. Nem emlékszem vissza hogy volt e valaha egyenes a farkam vagy alapból ilyen, de arra gondolok az amiatt lehetett mert mindig lefele raktam.


Szerintetek hogyan lehetne egyenes vagy legalább egyenesebb?

Valahol olvastam, hogy akinek ez volt a problémája elkezdte felfelé hordani a gatyájában és 1-2 év után visszaállt. Én is próbálom felfelé rakni de nekem emiatt néha feláll meg nagyon dudorodik és kényelmetlen is.

Ha valakinek sikerült visszaállítani a görbületet az kérlek írja le hogyan!!



2023. máj. 28. 09:52
1 2
 11/19 anonim válasza:
Plasztikai műtét ...vagy ültess mellé karót
2023. máj. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy mióta, hány éve hordod így és "gyűröd magad alá" a péniszedet, amikor merevedik. Valóban ez lehet az oka a görbületnek, mert a barlangos testek felveszik és megszokják ezt a helyzetet, így ha nadrágon kívül lép fel az erekció, már akkor is ezt a formát tartják. Szóval lehet tenni ellene, de hosszú időre van szükség hozzá.
2023. máj. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Gipszeld be.
2023. máj. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha görbe jo a G pontomnak is és meg más szempontból is…22l.
2023. máj. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Teljesen jó ha görbe,ne aggódjál.
2023. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
nekem erősen lefelé görbül de még senki nem panaszkodott rá
2023. jún. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Az enyém is lefelé görbül, nincsen vele bajom. Szerintem fogadd el, hogy neked ilyen és kész. Attól még lehet szép darab.
2023. aug. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Amúgy ja, enyém is lefelé ível, meg kicsit jobbra ahogy írtam korábban. Még senkit nem zavart, volt egy csajom akivel egyéjszakásnak indult de ő meg egyenesen imádta, hogy ilyen mert pont jól ingerelte a G pontját. Korábban még nem volt hüvelyi orgazmusa, de velem meg mindig. Így még összejártunk egy jó darabig majd össze is jöttünk. Még szakítás után is sokszor megkeresett szexelni amíg szingli volt.
2023. aug. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Satupad 😂semmit nem tudsz amúgy 😂
2023. aug. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!