Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg az igaz, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az igaz, hogy egy Durván, Mereved.ses, kemény férfi nemiszerv át tud szakítani egy női farmert vagy cicanadrágot a fenék táján?

Figyelt kérdés

Olvastam itt régebben, nem emlékszem mikor, de a kérdést sem találom már, hogy egy Durván, kemény mereved.ses férfi nemiszerv tényleg át tud szakítani egy női cicanadrág vagy farmer fenék tájékán?, mert volt egy csávó, aki képes volt átlyukasztani a nemiszervét a női farmer fenék keresztül és úgy élvezte.. kérdezném hogy kipróbáltátok ezt a módszert a barátnőtökön keresztül? fájdalmas gondolom...


Aki tudja, vagy volt tapasztalata ilyenbe, akkor köszönöm a választ.. egy két szót ki kellett pontoznom, mert így törölnék a kérdést..



2023. jún. 1. 18:15
A kérdező szavazást indított:
Igen, egy mereved.ses, kemény férfi nemiszerv át tudja lyukasztani női farmer fenekén keresztűl..
nem tudja átlyukasztani a férfi, kemény, merevedéses nemiszerv, képtelenség,
29 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

teljességgel kizárt. farmert még ha teljes erővel feszíted az ujjaiddal, akkor sem tudod átszakítani.

még jóval finomabb anyagú ruhákkal ha látsz is esetleg videót hasonló mutatványról, ott is elég aprólékosan elő kell készíteni az anyagot a kiszakítás várható helyén, különben nem történik semmi, csak a fallosz tulajdonosa kockáztat egy komoly sérülést

2023. jún. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy harisnyát esetleg... mást nem nagyon
2023. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Baromsàg
2023. jún. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszókat és a szavazóknak is.... tehát akkor ez így butaság lenne, ahol olvastam a kérdésében, régebben aki ezt csinálta, , élvezte, gondoltam ezért kérdeztem mindenkitől...
2023. jún. 1. 19:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha hozzákötözöl egy kést. Az viszont tényleg fájdalmas a nőnek.
2023. jún. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én dákóm még a páncélt is átüti. Romboló!
2023. jún. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!