Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiak akik nem akarnak nyalni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik nem akarnak nyalni?

Figyelt kérdés

A párom nem akar orálisan kényeztetni de ő szeretné ha orálisan a kedvére tennék.

Kérdeztem miért nem, velem van e esetleg a gond de azt mondta nem mert odalent mindig jóillatom van és kifejezetten szereti is az illatom de akkor sem.

Őszintén nekem ez rosszul esik hisz vágyom rá mert biztosan jó érzés és izgat milyen lehet. Nekem ő az első és szerintem a szex a kölcsönös élvezetekről szól. Mondtam nem teszek olyat amit ő sem és ne kérjen tőlem olyat amit ő sem tenne meg. Nem vagyunk már gyerekek de ha kérdezem az okát egyszerűen csak annyit mond csak nem és kész.

Férfiak akik nem kényeztetitek a partneretek orálisan miért nem? Egyszerűen nincs hozzá kedvetek? Vagy mi az oka?



2023. szept. 23. 12:17
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
75%
Van ilyen, egyszerűen nem szereti csinálni. Lehet ezért megvonni az orált viszonosan, lehet elhagyni, mert így nem kielégítő vele, de belekényszeríteni nem lehet. Bőven elég válasz a nem, mint ahogy egy nő is nyugodtan dönthet úgy hogy nem szopik. Mert nem.
2023. szept. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, és neki te vagy az első? Kár volna itt leragadni, főleg egy ilyennel
2023. szept. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
90%
Évekig éltem eggyütt egy olyan pasival aki elvárta, hogy gyakorlatilag naponta leszopjam és lenyeljen, az arcomra élvezzen vagy a számba, de ő egy alkalmat kivéve (akkor is szülinapom volt és már könyörögtem neki) nem nyalt ki soha. Imádott ujjjazni, simogatni ott, játszani a kezeivel csiklómon és bennem, de nyalni nem akart. Ő is azt mondta nem vagyok büdös, nem undorító stb, de egész egyszerűen nem akarta. Miért?Miért kérdeztem tőle többször mindig az volt a válasz, nem vagyok oda érte
2023. szept. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
91%
Van aki egyszerűen nem szereti en barátnőm meg azt nem szereti ha kinyaljak úgyhogy van mindenféle ember
2023. szept. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 A kérdező kommentje:

Nem erőltetem ha nem akarja de akkor ő se várja el az orális szexet.

Szó szerint azt mondta, hogy ő a puncit csak nézni és d*gni szereti.

Jól kijövünk de a szex terén ő önző típus tényleg.

2023. szept. 23. 15:10
 26/68 anonim ***** válasza:
92%
Aki a szexben önző, az mindenben önző. De majd erre akkor jössz rá ha áldozatot kéne hoznia vagy esetleg bajba kerülsz...
2023. szept. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
91%
#25 aki önző az ágyban, az mindenhol az. Én is később jöttem rá a férjem mellett. Ő sem akart ezt vagy azt amire vágytam, később eljutottunk oda, hogy hazajött sörike+meccsTV vagy számítógépes játék, hol a vacsorám, hozzad már a sörömtől a válásig.
2023. szept. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
0%
27 akkor még van esélyem hogy jó férj leszek, ha egyszer megházasodom 😁
2023. szept. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
89%
Én akkor nem szeretnék nyalni ha nem lenne jó az íz, szag vagy sok szőr. Vagy ránézesre nem tetszene a punci.
2023. szept. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 A kérdező kommentje:

29

Azt mondja kifejezetten tetszik neki de nem nyal.

Fentebb pedig írtam, hogy sosem nyalt ki így az ízt nem ismerheti, + minden rendben odalent.

2023. szept. 23. 16:18
1 2 3 4 5 6 7




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!